Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális a csaj?

Normális a csaj?

Figyelt kérdés

Jött egy új lány hozzánk, pár napja van itt, de nem tudom hova tenni. Mintha nem lenne normális. Ma például, ami kiverte nálam a biztosítékot, hogy kávéztunk. Ő ilyen 3 az 1-ben kávét hozott, és kiakadt azon, hogy rosszul csomagolják a kávét. A zacskóban fejjel lefelé vannak állítva a kávék, tehát a nyitója alul van, így meg kell fordítania a kávét, leráznia, hogy ki tudja nyitni. Ahelyett, hogy eleve fordítva raknák bele a zacskóba. Nekem ez eddig föl se tűnt, nem hogy kiakadjak ezen... Ilyen, meg hasonló hülyeségei vannak. Ja, és 23 éves és nincs barátja. Kicsit fura.. Szerintetek normális?


F/24


2019. szept. 21. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Meg hát!
2019. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%

Jó, Te meg képes voltál kiírni erről egy kérdést ide.

1-1

2019. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Tetszik mi?
2019. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És az normális, hogy nálad egy ilyen piszlicsáré dolog kiveri a biztosítékot?........
2019. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged ez miért zavar?
2019. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
dehogy, nekem soha nem kéne ilyen bolond liba.
2019. szept. 21. 20:17
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Kíváncsi lennék miért lényeges a kérdés szempontjából hogy szingli...
2019. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Fogalmam sincs hogy ettől miért lenne bolond

Zavarja valami ami plussz munkat okoz neki

Te bolondabnak tunsz is elsore

2019. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Normális a csávó?


Jött egy új lány a munkahelyére, és egyfolytában azon izgul, hogy miket csinál szegény, pl. hogy hogyan kávézik, meg hogy miért nics barátja, mintha kötelező lenne párban élni. Közben állítja, hogy nem tetszik neki. De akkor miért rajta gondolkodik még szombat este is, szerintetek normális?

2019. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem mer liftezni se. kérdezte, mikor voltak ezek a liftek utoljára ellenőrizve? mondom mit tudom én... akkor ő nem száll be. képes volt körbemenni, háromszor annyi idő alatt, mint hogy leértünk volna a lifttel. ne mondjátok, hogy még én vagyok a hülye...
2019. szept. 21. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!