Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkatársatok,...

Volt már olyan munkatársatok, akit már annyi megpróbáltatás ért a munkahelyen, hogy már be sincs kedve menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Hogyan csaltátok mégis be?
2019. szept. 21. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, a muszáj nagy úr. Az emberek többsége szenvedélyesen szeret nem éhenhalni, így erőt vesz magán, és bemegy dolgozni akkor is, amikor nincs kedve.
2019. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Ezt már 1* átéltem, most jön a 2. felvonás. A feladat nagy úr...
2019. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan munkatársam aki nem jött be dolgozni és nem is szólt. A telefont nem vette fel a főnöknek sem. Másnap nem hozott táppénzes papírt így nem hosszabbították meg a azerződését.

Nem kötelező dolgozni. Én aztán nem fogok könyörögni egyik munkatársamnak sem, hogy jöjjön már be dolgozni. Az ő döntése és viselje a következményeit.

2019. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az ő dolga, ezt sose ertettem ha valakinek valahol nem jó miert nem vált? Ha par napot hetet nem jon attol nem valtozik semmi attol még ugyanugy nem lesz jo neki bejárni. Az ilyen menjen el és váltson melót meg életszemléletet.
2019. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen helyről ki kell lépni persze nem úgy ahogy kell hanem nem mész be soha többet

Kapják be

2021. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!