Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinalnatok a helyemben?...

Mit csinalnatok a helyemben? Hasznalnatok orrsprayt?

Figyelt kérdés
2 evig nagyon orrspray fuggo voltam, szo szerint remalmom volt ha nem volt teli uveggel a taskamban. Ez ugy alakult ki hogy gyakorlaton megfaztam, irodai munka volt nem mert szipogni allandoan orrot fujni. Leszoktam szerencsere nem lett semmi kovetkezmenye. Erre most megfaztam, kohogok lazas vagyok. De dolgoznom menni kell. Szorongok, rosszul vagyok ha szipognom kell vagy allandoan orrot fujni amivel masokat zavarok. Tudom ha ujra orrsprayt hasznalnek ujra fuggo lennek.
2019. szept. 22. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Használd, de egy hét után kíméletlenűl tedd el. Ha most elkezded használni, péntekig jobban leszel, hétvégén nem zavarsz senkit az orrfújással, kövi hétfőre pont elmúlnak az utóhatásai is.
2019. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ráfüggö mindig az orrspray-re. Egyszerű a megoldás, használd amíg teljesen el nem múlik a megfázás. Aztán pedig csak az egyik oldalon. Így levegőt is kapsz és le is tudsz szokni
2019. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!