Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy azért,...

Miért van az, hogy azért, mert felveszel a munkahelyeden egy olyan nadrágot, ami tetszik, ezért bosszúhadjáratot indìtanak ellened? Mi történne, ha azért kapna az ember támadásokat, mert jól dolgozik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Felmondanék.


De hogy miért lehet, azt nem tudom, kicsit részletesebben leírnád? :)

2019. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akik bìrálták, azt mondták, hogy jól néz ki. Hátam mögött meg ment a kavarás...
2019. szept. 22. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen az a nadrág!
2019. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kényelmes, stìlusomat tükrözzi, kockás anyaga van. Nagyon szeretem a kockás dolgokat...
2019. szept. 22. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha olyan nadrágot veszel fel, ami nem odaillő (rib..ancos), vagy neked nem áll jól (tehénen a cicanaci), akkor magadba kéne nézni, hol a hiba. Érdekes, nekem még a 20 év alatt soha nem szóltak be a ruházatom miatt. Lehet, tudom mit illik és mit nem? Mi áll jól és mi közönséges, útszéli? Önkritika és akkor nem csinálsz hülyét magadból!
2019. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak ismételni tudom magam. Azt veszek fel, amiben jól érzem magam. Ha valakinek nem tetszik, akkor ne jöjjön oda jópofizni máskor...
2019. szept. 22. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Te azt veszel fel, amit akarsz. A kollégáid meg úgy röhögnek ki, ahogy ők akarnak. Az egy szabad munkahely, hol itt a gond?
2019. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Az a gáz, hogy a hátad mögött csinálják. Ha nem tetszik, vagy mondják a szemedbe, vagy ne beszéljenek róla. Ha nem illik a munkahely arculatához, akkor tapintatosan, négyszemközt mondja meg neked valaki, akinek a hatáskörébe tartozik, pl. a főnököd. Egyébként meg igen, az a fontos, hogy hogy végzed a munkádat, és amíg az öltözéked nem sérti a munkahelyed arculatát, addig a kollégák ne szóljanak be, főként ne a hátad mögött!
2019. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ìgy van!
2019. szept. 22. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Linkelj egy képet egy hasonló nadrágról.

Ha mondjuk üzleti tárgyalásra forró naciban mentél, vagy szivárványos trapéznadrágban, akkor el tudom hinni, hogy miért beszéltek ki. Egyébként meg teljesen mindegy, mondhat mindenki amit akar, te meg felveheted amit jónak látsz (és nem ütközik a dress code-dal).

2019. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!