Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen út lenne a legmegfelelő...

Milyen út lenne a legmegfelelőbb a számomra? (marketing, mesteri, munka)

Figyelt kérdés

Jelenleg marketing alapszakot végzek, nem ösztöndíjjas átlaggal, de az első 10-ben benne vagyok. Iskola közben jártam magántanárhoz rajzórákra (többek által ösztönözve az állítólagos tehetségem miatt). Könnyen megértem a matekot. Két idegen nyelven min. B2 szinten beszélek. Szívesen megtanulnék még 1-et legalább. Svédül vagy németül szívesen megtanulnék, esetleg ott élni, de tudom, hogy külföldön mindig csak bevándorlónak fognak nézni.


Szeretnék mesteri szakot is elvégezni, de az egyetemen csak egy indul: Marketing stratégiák és politikák. Ez még tetszik is, de kíváncsi lennék mások tapasztalataira, mert ugye utólag okosabb az ember.


Kíváncsi lennék arra is, hogy akik hasonló kompetenciákkal rendelkeznek, azok milyen munkát végeznek és ők hol tanultak?


Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!



2019. szept. 23. 01:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!