Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kellett már titokban tartanoto...

Kellett már titokban tartanotok előléptetést? Mire jò ez?

Figyelt kérdés
Kaptam egy komolyabb fizetésemelést, és feljebb soroltak a munkahelyemen kéz kategòriával. Főnököm megkért, hogy ne beszéljek az átsorolásròl, mert bérfeszültség lenne. Vannak, akik sokkal régebb òta vannak itt, de ìgy lentebbi kategòriában vannak.

2019. szept. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Megvakaszoltad a sajat kerdesedet.
2019. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ahol dolgoztam, mindenhol tilos volt megosztani a kollégákkal a fizetésünket, benne is volt a szerződésben. Ha valakiről kitudódott, hogy elpletykálta (amiből nyilván feszültség lett, hiszen ezért hozták a szabályt), akkor fegyelmi eljárás indult ellene, minden alkalommal.
2019. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most előléptetés vagy csak fizetés emelés?
2019. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő. A fizetést eddig sem mondhattam el, nekem az a furcsa, hogy az előléptetést sem. Feladatom nem nagyon vàltozik egyébként.
2019. szept. 25. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az előléptetés magával hordozza az esetek nagy százalékában a fizetés emelést. És hidd el ha megtudják hogy előléptettek akkor a fizu emelés is a gondolataikban lesz..és ez is okoz feszkot.
2019. szept. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!