Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amelyik vezető, csak a főnökök...

Amelyik vezető, csak a főnököket preferálja, akkor ha felmondana az összes alkalmazottja (több száz), akkor is ìgy gondolkodna?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mert ki lenne rugva...
2019. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Egy multinál dolgozom, eleinte a létra alján munkásként, most már vezető beosztásban. De mindíg munkás parti voltam és maradok. No de a lényeg. Többször is megkíséreltem az élére állni egy olyan dolognak, hogy letesszük a szerszámot a jobb bérezés és a jobb körülmények érdekében. Mindenki, rengetegen szóban benne voltak, amikor eljött az idő, mindenki hátrált. Olyan soha nem lesz amit te írsz sajnos, és ezért tehetik azt, amiről beszélsz. Néha kicsit muszáj lenne meghalni, hogy később jobb legyen, de ez sosem fog megvalósulni. A mai napig támadom a céget ahol tudom, mert látom, mi igazságtalanság folyik ott. Mondjuk szerintem már nincs sok időm.... Lényeg a lényeg, ez sosem fog kiderülni, mert nagyon ritkán jut el eddig a projekt.
2019. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már ìgy is rengetegen mentek el, sok embertől vált meg. Kérdem én, hogy érzi ennek a súlyát, amit csinál?
2019. szept. 25. 19:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha majd az ő lányával/fiával viselkednének rosszul, akkor lehet tanulna a viselkedéséből...
2019. szept. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!