Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki több mint...

Van itt olyan, aki több mint másfél éve munkanélküli? Mi az oka szerintetek?

Figyelt kérdés
Jöhet a duma, hogy aki akar az dógoznik :))

2019. szept. 26. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Aki akar az dógoznik. Csakhogy egy klasszikust idézzek fentrűl.
2019. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Válogat az állások között.
2019. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Mondanék egy csúnyát, de amíg eltartják, felőlem...
2019. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 15 hónapig voltam otthon.Két hete kezdtem el újra dolgozni.Azelőtt úgymint általában külföldön dolgoztam,és nemrég fogyatkozott meg annyira a pénzem hogy újra dolgozni kell.Ezidáig nem fényűztem de nem is kuporgattam,éltem rendesen,van saját házam,autóm,motorom,nincs hitel-tartozás a nyakamban.Nem jelentkeztem be a munkaügyi központban,nem tartottam igényt segélyre,mielőtt bárki megszólna.Csak igazság szerint nincs semmi amit jobban utálnék mint dolgozni,így a lehető legkevesebbet teszem.Lehúzok 6-7 hónapot külföldön,összejön annyi pénz hogy kb másfél évig nem kell melóznom,olyankor hazajövök,és elvagyok itthon.Nekem ez az oka hogy bizonyos időközönként munkanélküli vagyok,tedzem hozzá önszántamból,aki akar az dolgozik,ez így igaz.Viszont én nem akarok,csak sajnos muszáj.
2019. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmihez tehetségem és erôs sem vagyok. De most lehet lesz melóm. Am utàlok én is dolgozni pont mint az elözö. De muszàj lesz sajnos.
2019. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 1 éve, 6 sikertelen interjún túl, 2 közmunka kiközvetítésen, mindkettőre megvolt már az ember. Előtte irodában dolgoztam, határozott idejű szerződésekkel, aztán egy törés és gipsz a szerződés lejárata előtt, 6 hét kiesés a munkából, és nem kaptam új szerződést. Azóta egyre reménytelenebbnek érzem a helyzetem, már kb mindenre beadom, akár van, akár nincs végzettségem vagy tapasztalatom, ha behívnak elmegyek, de inkább az elején hívtak, mostanában már nem, hirdetés sincs annyi, mint év elején. Nagyon nem érzem, hogy akkora munkaerőhiány lenne, mint mondják.
2019. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Szarok a munkák. Akinek nem jó a hulladék munka, annak több idő kell, amíg talál normálisat.
2019. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!