Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találhatnék munkát Miskolc...

Hol találhatnék munkát Miskolcon vagy környékén? Bármilyen lehetőség érdekel kivéve sexualis

Figyelt kérdés

Vagy ötlet hol próbálkozzak?Van két szakmám,érettségi és számítógépkezelői vizsga,B jogosítvány


30éves nő



2019. szept. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Csomó álláshirdető oldal van.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láttam,és rengeteg e-mailt Küldtem a javát el sem olvasták,nemhogy válaszoltak volna rá.
2019. szept. 28. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
tesco vagy mas üzlet..árufeltöltő, pénztáros
2019. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom a Tescot is.
2019. szept. 28. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
bosch keres csomó embert ott. A makláriba szoktam járni és csomó lány van,egyáltalán nem gázos meló. Nem nehéz. Sőt,nem is degradáló. És egész jól fizet.
2019. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A szexuálist nem úgy írják magyarul, hogy sexualis. Csak gondoltam szólok, hogy legközelebb ne rontsd el, mert nagyon ciki, amikor valaki így írja.
2019. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Mandarin
2019. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bosch, Takata állandóan toboroz betanított munkára. Hívd fel őket egész nyugodtan.

Takata: 46/408 256

Bosch: 1/444 5216


Az Auchanban is keresnek nem csak pénztárost, hanem diszpécsert is. A Tescoban is mindig van felvétel. United call center és a vodafone is keres call centerest, mind csak hívásfogadás, semmi hideg hívás. Akkor a nemzeti közműveknél is van ügyfélszolgálatos felvétel.

Mi a szakmád? A sétálon egy csomó butikban és könyvesboltba keresnek szakképzett kollégát.

Van itt is bőven lehetőség csak nyitott szemmel járj.

Én azt javaslom nyomtass ki egy pár darab önéletrajzot és kapd nyakadba a várost.

Egyébként ne ijedj meg ha nem válaszolnak napokon belül. Én egy éven decemberben adtam be az önéletrajzom egy céghez, márciusban hívtak.

2019. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 7. jól írja, a Mandarin folyamatosan keresi a táncosnőket.
2019. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,sokat ezekből már próbáltam,de kaptam új ötleteket is.


A helyesírási hibára igyekszem figyelni a későbbiekben.


Direkt kiemeltem milyen munka nem érdekel,a Mandarin pedig erősen afelé hajaz.Nah meg amugysem vagyok táncosnő alkat.

2019. szept. 29. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!