Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál olyan munkahelyen,...

Dolgoznál olyan munkahelyen, ahol az illemhely kulcsát, mindig a főnöktől kell elkérni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha álmaim munkahelye,akkor igen.
2019. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
attól függ, mennyire kell a munka, mennyire van vagy nincs más lehetőség, mennyire fontos munkát találni. Illetve mennyire vagy szemérmes. Vannak akik közhírré teszik, hogy: na én most elmegyek pisilni (jellemzően lányok), vannak akik csak kisunyulnak a wc-re. Szerintem, egyébként nem gáz, ha egyébként normális a főni. Lehet, hogy nem zsarnokságból van így, hanem csak voltak korábban rossz tapasztalatok és azért van így. Nálam régen dolgoztak csajok otthon de wc a lakásban volt. Munka meg az udvaron. Ha kellett valakinek wc-re menni ment fel a lakásba és jött vissza kicsit később. Senkinek nem volt ebből gondja. Nem kellett kulcsot kérni de mindenki tudta ki mikor van éppen az illemhelyen. Szerintem ez nem para.
2019. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Majd megunja, hogy minden órába járkálok hozzá. A 8 óra alatt 2-3 litert megiszok, plusz kávét is iszok, úgyhogy elég sűrűn járkálok
2019. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nemaRendőrség ***** válasza:
91%

Persze, elkérem rákacsintok és megyek.


Egyébként nem olyan rossz dolog az. Mi most tele lettünk arabokkal meg fekákkak és mindig mellépisilnek meg benne nem húzzák le rendesen.

Már szólva lett a főnöknek hogy rakja őket odébb egy másik alig hasznát wc-hez, de nem

2019. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szintén én is sokat iszok, max. pisis lenne a becenevem, de kit érdekel? Vesémnek kell a víz, szeret fürcsizni a jó kis ásványvízbe.
2019. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem igencsak szükségem van arra a helyre.
2019. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, hacsak nem lennék nagyon rászorulva arra a munkára. A wc az egyetlen, amire nagyon ki vagyok éleződve, ha az nem megfelelő, azon ki tudok akadni. De ez ilyen női dolog, lehet a pasik másképp gondolják.
2019. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vennek pisilouveget es ha a csapban megerezne a hugyszagot akkor lehet elgondolkozna :)
2019. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szokatlan formájának tartom a munkaidő betartatásának, tehát csak akkor dolgoznék nála, ha más választásom pillanatnyilag nem akadna.

Annak idején én is voltam "nagyfőnök", de ez eszembe sem jutott.

Férfi vagyok.

2019. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem kellemetlen lenne folyton elkéregetni.
2019. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!