Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem egy pár állásra....

Jelentkeztem egy pár állásra. Behívtak beszélgettek velem, utána próbamunka. Miért egy nap alatt döntenek, hogy kellek vagy nem? Úgy tudom 3 hónap a próbaidő?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen hogy próbamunka ilyen hivatalosan nem létezik. Próbaidô az igen, és jól tudod az 3 hónap. Lehet àt lettél verve és ingyen dolgoztàl 1 napot.
2019. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, próbamunkanap nem létezik, tehát átvágtak mint szart a palánkon.
2019. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy meghallod a próbanap szót, kisétálsz az ajtón. Ingyenmunka kell nekik arra a napra. Próbaidő van csak.
2019. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos különbözik helyenként, de én eddig olyan próbamunkával találkoztam, ami kb. 5 perc. Megnézik, megérted-e a feladatot, meg tudod-e csinálni. Nem az, hogy beállítanak 1 egész napra ingyen robotolni.


A próbaidő más. Az akkor van, amikor már felvettek, és arról szól, hogy az alatt bárki felmondhat indoklás nélkül. Pl. te is, ha nem tetszik a dolog.

2019. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindíg sok munkáltató eljátssza hogy próbanap. A szabály szerint nincs ilyen. De kérdezz rá, mennyit fizet a próbanapra és ha megfelel, vállald el, aztán nap végén tartsd a markod! Ha azt mondja, nem fizeti ki, ne vállald, mert az azt jelenti, ritka nagy szélhámos!
2019. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a próbanap, amiutàn te döntesz hogy tetszik, maradsz-e. Ezért is kapsz fizut. Aztàn jön a 3 hónap próbaidő. A végén ők döntenek maradhatsz-e hosszútávon.
2019. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!