Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért haragszik rám a főnököm,...

Miért haragszik rám a főnököm, ha diákmunkásként felmondok a munkahelyen úgy, hogy maximum még három hetet vállalnék?

Figyelt kérdés
Nem szól hozzám, nem néz rám, kimegy a szobából, ha ott vagyok. 2 hete csinálja ezt, egy hét múlva megyek. Flegmán mondtam fel, viszont utána nem győztem elnézést kérni a stílusomért és kiemeltem, hogy ez egy nagyon jó munkahely. Amúgy mindent megcsinálok és lehet terhelni, sosem panaszkodom.
2019. okt. 2. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Flegmáztál, ennyi
2019. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ennyi? Elnézést kértem, nem is egyszer. Csendben dolgozok, panasz nélkül. És miért jó az ignorálás? Nem hordott le, nem rúgott ki, nem beszélte meg velem.
2019. okt. 2. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mert diákként te vagy a legalsó a táplálékláncban, neked kellene a legnagyobb tiszteletet mutatni, ehhez képest felmondasz, és flegmázol. Nem tudom mióta vagy ott, de személyes sértésnek is veheti, hogy ő befektette az energiát a betanításodba, hogy keress egy kis pénzt, úgy érezheti ő támogat téged és akkor még mellé te beszélsz magas lóról.

Ilyen viselkedés képes annyira vérig sérteni valaki, hogy hiába a bocsánatkérés.

Pl. megcsalásért is kérhetsz bocsánatot, az sem változtat semmi, vagy éppen ha elütöd valaki macskáját.

2019. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen beosztott akkor egy nagy kiosztást érdemelne, lehetőleg a többiek előtt.
2019. okt. 2. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
ne hallgass az utolsora. jogod van felmondani. undorito es gyerekes viselkedes a reszerol. arrol meg mar ne is beszeljunk, h a diakokon keresik a legtobb penzt, szoval o nem aldozott be semmit. betanitas? nalunk lofaszt nem mondtak a diakoknak, mindent fel infokbol szedtunk ossze. a fonokod egy taplo. igy akar teged "buntetni". jo kis passziv agressziv modszer. ha flegman beszeltel akkor azt helyben kellett volna kikernie. ez tipikusan az az eset, hogy ha nem engedelmeskedsz akkor "buntet". szard le. orulj, h nem szol hozzad.
2019. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért is ne hallgasson rám?

Mert jön egy kis senki aki semmit nem tett le az asztalra s játssza az agyát? Ezt le kellene nyelni bárkinek?

2019. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen flegmázás? A munka világa nem a halarol szol. Az pedig hogy a főnököd ilyen szánalmasan gyerekesen reagálta le a felmondásodat az őt minősíti. Felmondani jogod van. Nem árt ha már az elején megtanulod hogy az alazat es tisztelet kölcsönösen tud csak működni. Ha téged csak kizsakmanyolnak az nem tisztelet. Egy felmondásba meg egy hattyúhalált játszó fonok sem hal bele.
2022. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!