Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan álljak pozitívan a...

Hogyan álljak pozitívan a kollégáimhoz?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok itt. Sajnos többször hátba döftek már ezen a munkahelyen. Azt vettem észre, hogy a tapasztalataim miatt sajnos hajlamos vagyok a rosszat feltételezni. De a napokban meg egymás után azt vettem észre, hogy pozitívan csalódtam. Vagyis a korábbi negatív tapasztalataim miatt - ami szintén ugyanezekhez az emberekhez kapcsolódik - olyan, mintha már a fejemben volna adott helyzetek lejátszása: ki mire mit reagál(na). Aztán mostanában vettem ezt észre, hogy többször is inkább pozitív volt a kimenetel.

Érzem, hogy nem jó negatívan hozzáállni a munkatársakhoz. Hogyan tudnék ezen változtatni?



2019. okt. 2. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Se negatívan,se Pozitívan ne álj hozzáuk.legyenek csak munkatársak.


Nem kell utálni se szeretni őket.

Egy a munkahelyetek és kész.


Csak ki lehet ismerni a személyiségüket,ha rendesek barátkozz vele,ha szemét kerüld el.

2019. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tettekkel tudsz változtatni a hozzáállásodon. Kezdj el úgy viselkedni, mint ha mindig teljesen megbíznál bennük, mintha mindig csak a jót látnád bennük és ezt csak a fejedben tedd, hanem akkor is amikor kapcsolatba kerülsz velük valamilyen formában.

Olyan dolog ez, mint az, hogy ha szomorú vagy és elkezdesz mégis mosolyogni, akkor egy idő után nem leszel szomorú már.

Szóval csinálj úgy mintha teljesen pozitívan állnál hozzájuk mindig és egy idő után a gondolataidon is úrrá lesz ez a hozzáállás

2019. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sehogy. ha ok 10x szemetek voltak akkor jogos, h ido mire ujra meg tudsz bennuk bizni. ha ujra sokaig rendesek lesznek akkor magadtol atfog az agyad ugrani, h mar megbizhatoak
2019. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy játszanak veled, mint macska az egérrel. 😂😂
2022. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!