Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti meddig csináljátok azt a...

Ti meddig csináljátok azt a munkát ami nem igazán érdekel?

Figyelt kérdés
..tudom a muszály nagy úr..de ha pl.drogériában dolgoznál eladóként férfi létedre és sok tanácsot kérnek a vevők sminkkel hajfestéssel parfümmel műkörmözéssel kapcsolatban ugyebár így állandóan telefonálgatni kell..
2019. okt. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam muszájból 2 évig olyan helyen, amit szívből gyűlöltem, de akkoriban minden összejött és nem részletezem, de nem tudtam váltani. Ez van, a szükség nagy úr, mindent ki lehet bírni szerintem. Ha megtehettem volna, 2 hónapig se lettem volna ott.
2019. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia

Nagyon sok rossz helyen dolgoztam már sajnos, úgyhogy tudom milyen érzés

Én nekem sikerült megtalalnom a magamhoz illő munkát elég sok idő után de megérte várni. Addig szerintem nem szabad ott hagyni a biztos pontot amíg nincs másik lehetőség. És úgy van ahogy leirtad a muszáj és a pénz is nagy úr

2019. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Négy évig csináltam azt alit gyűlöltem, végre szabadultam idén.
2019. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs más.
2019. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb 7-13 percig.
2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ameddig nem találok jobbat.
2019. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig csinálom, amíg jól megfizetik. Ha nem érdekel a munka és még a fizetés is sz*r, akkor váltok: keveset máshol is kereshetek, úgy, hogy nem utálom annyira, amit csinálok.
2019. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legutolsó ilyen munkámnál próbaidő végéig akartam, de ahogy az letelt emeltek a fizun, ezért maradtam még, de igy is össz 9 hónapig bírtam.
2019. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most is egy ilyenben vagyok benne kb. 9. éve. Nincs nagy lehetőségem dobbantani, de nagyon szeretnék. Bírom, ameddig bírom.
2019. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:

Az a munkától függ. Voltam Angliában takarítani két évet hotelben, a végén már minden bajom volt, de igazából nem a munkával volt a legnagyobb bajom, hanem azzal, hogy kevesebben voltunk rá személyzethiány miatt. Végül nem is emiatt jöttem el onnan, hanem magánéleti változások miatt. Aztán bekerültem gyárba (csomagolóanyag-gyártás), ott az volt a gond, hogy nem sorra jelentkeztem, hanem minőségellenőrzésre, és azt ígérte a HR-es, hogy amint lesz hely, át fognak tenni. Ez nem történt meg, pedig volt rá két lehetőség is. Fel akartam mondani 7 hónap után, annyi volt még, hogy az év végi bónuszt meg akartam várni. Már keresgéltem új helyet, mikor január közepén gyáregységen belül olyan ajánlatot kaptam, amiért megérte maradnom. Pénzben nem lett jobb, viszont irodai munka, vevői kapcsolattartás, designellenőrzés, stb.

Szóval, ha olyan a munka, amivel nincs bajom, akkor 2 évig simán tudom csinálni, de ha minden nap szenvedve megyek be, hiába viszonylag jó a pénz és a beosztás, fél év után menekülnék.

2019. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!