Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogy oldjam meg?

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdhetek egy munkahelyen, viszont ugyanarra a napra behívtak állásinterjúra is egy másik helyre.

Minden szempontból jobb munkahely az, ahova még csak állásinterjúra kell mennem.



2019. okt. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod megbeszélni velük, hogy egy nappal később kezdesz családi vagy hasonló okokra hivatkozva?
2019. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Család okra vagy betegségre hivatkozzál. Hasmenés pl
2019. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a már megszerzett munkehellyel "játszadozz" :) . Én felhívnám az állásinterjút, elmondanám, hogy felvettek már egy munkahelyre de nagyon tetszik az ő ajánlatuk és ezért szeretnék tőlük kérni egy másik lehetőséget a találkozásra/állásinterjúra. Későbbi időpontot ugyan azon a napon, vagy másik napot. Ha van telefonszámod, akkor mindenképp telefonon beszélj velük, ne e-amailen, mert az nem ilyen esetekben telefonálni kell ha van telefonszám.

Gondold végig.

Ahol felvettek, ott nem keltesz jó benyomást ha lemondod az első napot. Simán levágják hogy nem beteg vagy, hanem máshová is elmégy még a biztonság kedvéért. Az emberek nem hülyék teljesen :) .

Másodsorban nagyon szimpatikussá válhatsz az állásinterjús helyen, az őszinteséged és az irántuk való elköteleződésed iránt.

Higgy nekem. Tartottam jó néhány állásinterjút.

Sok szerencsét!

2019. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!