Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet bírni olyan...

Meddig lehet bírni olyan helyen ahol a kollektívából többen is megpróbálják ellehetetleníteni a munkánkat?

Figyelt kérdés
Úgy tűntetnek fel mintha nem végezném jól a munkámat,legfőképp a közvetlen munkatársak.Ha sok a munka és egyedül vagyok senki se jönne oda segíteni akinek épp nincs munkája,de ahhoz az asztalhoz odamennek ahol épp hárman is dolgoznak egy váltásban ott lenne legkevésbé szükség segítségre mert ott dolgozik a sógor, koma,jó barát.Senkivel se vagyok ott nagy baráti viszonyban,rosszban sem. Mocskolódni,aztatni másokat nem szoktam mégis sokak szemében szálka vagyok.Az az érzésem és így is van,hogy sokan összefogtak ellenem és kiakarnak lökni onnan.A főnökökkel nincs gondom.A kereset se rossz.,ameddig nem találok mást.A munka se lenne rossz magában véve.A felmondason kívül van más megoldás ebben a helyzetben? Gondoltam beszélni a főnökasszonyal mivel a munkások dolgait ő intézi sokszor ki is állt mellettem.Tud az újabb áskálódásokról is mert neki panaszkodott a kedves kolléganő,de ő erről nekem nem szólt nem is hívott emiatt.A kolléganő szerint majd szeretne mindannyiunkkal beszélni az irodájában.Továbbiakat nem tudok mert napok óta nem láttam az asszonyt.Tegnap hívott munkaidő alatt az itt lévő telefonon de csak az egyik munkásról érdeklődött aki nem jött dolgozni.Állítólag a cimborákkal eliszogatott,reggel meg előadásai voltak az egyetemen.De az iala lehet szándékosan tervelték ki az egészet.
2019. okt. 5. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben már rég felmondtam volna, sőt már csináltam is ilyet
2019. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A héten ezt meg is tettem mert tálaltam sokkal jobb lehetőséget.
2019. nov. 22. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!