Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha nem szeretem...

Mit csináljak, ha nem szeretem csinálni, amivel jelenleg foglalkozom? Mondjak fel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hacsak nem vagy mazochista, lehet nem ártana valami mást keresni. Aztán felmondani.
2019. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondj fel és tanulj valamit, ami érdekel, helyezkedj el abban. Mi akadályoz meg? Család mellett tudom, nehéz, de nem lehetetlen. Sok családos emberrel vagyok egy tanfolyamon.
2019. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Előbb találj másik munkát! Egy ideigleneset akár. Csak ne ess ki a munkából. 🙂
2019. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, és a környezetemben mindenki azt mondja, amit a 3-as mond, de igaza van.
2019. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. azért 3 hónapig jár áélláskeresési is. érdemes megpályázni. addig csak talál valamit.
2019. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moon_Walker ***** válasza:
először szerintem póbálj meg valami értelmes/kreatív hobbit találni. ez lehet segít abban, hogy az életed ne a munkaidőben follyon vagy fojjon. így jobban ki lehet bekkelni a munkaidőt. ha még ezután is szar, akkor mindenképpen váltani érdemes.
2019. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Atilla1956 válasza:
Igen, mert a lelkeddel játszol, megbetegit, ha ellened teszel.
2019. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek dolgozni, sokkal jobb a tengerparton dögleni. De sajnos ez nem kívánságműsor. Tedd fel magadnak a kérdéseket. Jól keresel? Tudsz jobb melót? Stb...
2019. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zoro86 válasza:

Keress olyat amivel szeretsz vagy szívesebben foglalkoznál.

Lényeg, hogy ne kapkodj el semmit, lépésről lépésre haladj.

2019. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!