Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lebecsülne a munkáltatód,...

Ha lebecsülne a munkáltatód, akkor hogyan reagálnál rá, hogy helyesen mérje fel a helyzetet?

Figyelt kérdés
Pl: egy hangyához, esetleg egy bábuhoz hasonlìtana. Hogyan magyaráznád meg neki, hogy te éppen olyan értékes vagy bármilyen szemszögből nézve, mint ő?
2019. okt. 7. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

SEHOGY.

Vagy ennél értékesebb ember vagyok és akkor keresek más munkahelyet és más fönököt, ami megbecsül, vagy igaza van, akkor meg befognám a szám, hogy még véletlen se rúgjon ki. (Ha ez a kérdés komolyan felmerül benned, akkor a második kategória a valószínübb.)

2019. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Felmondanék

2019. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2019. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Történt ilyesmi, felmondtam, két hónappal később csődbe ment.
2019. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mindenki nem mondhat fel. XXX embertől megválni látszólagos lenne.
2019. okt. 7. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyen senkiháziak azt érdemelnék.
2019. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mindenki nem mondhat fel."


MINDENKINEK nem is kell, CSAK ANNAK, aki magát töbre értékeli, mint amot a fönök mondott!

2019. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem azon a szinten vagyok, hogy ilyeneket kellene hallgatnom. Nem is fordulna elő. Ha valami csoda folytán mégis, akkor felmondanék és kész.
2019. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De kérdező, fel lehet mondani mindenkinek, van elég munka. Legutóbbi ilyesmi után csak azért nem bæsztam oda a közvetlen főnökömnek a felmondást azonnal, mert tettem egy igéretet egy nála sokkal magasabb szinten lévőnek, aki tett egy másik cégcsoporton belüli ajánlatot. (Nem fogadtam el végül)

A “beszélgetés” 12 óra körül volt, 4re volt 3 leegyeztetett interjúidőpontom, 1 telefonos interjún túl voltam 5-ig, másnap 5kor egy már egy interjú után közvetlen volt egy fix ajánlatom.

2019. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ka és teszem hozzá, az akkori 2 (!!) pozíciómban (heti 6*12 óra megvolt simán) azóta már páran megfordultak és senki nem maradt , holott 3 embert vettek fel helyettem.
2019. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!