Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkát egy lassú ember...

Gyári munkát egy lassú ember bírja?

Figyelt kérdés

Nos, 1 hónapra mennék, pofátlan vagy sem, pont 1 havi fizu kellene, hogy befejezzem a kamionos jogsit és mehetnék tekergetni a kormányt fizetésért.


Az a gond velem ,hogy nagyon szabálykövető és ezért lassú vagyok, megfontolt, holnap megyek tesztet csinálni, nem vesztek semmit, PÁV3 is megvan, és ott mondták, hogy jó a monotónia tűrésem. ( jó, szerintem bárkinek megadják, de életemben először vagyok valamire büszke, ki szeretném élvezni. )


2019. okt. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te bírnád, de téged nem fog bírni a gyári munka. A szalagos munkák nem a lassú emberekhez vannak beállítva. Jellemzően inkább a még éppen teljesíthető sebeségre. Magyarul szinte kapkodni kell.
2019. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos megvan a PAV 3 balazska
2019. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neeem vagyok Balázska és még biztonsági őr tanfolyamot sem akartam elkezdeni, és a munkáltatót sem szidom. ( jó ideje itt vagyok, tán ti még 'magasvékony-ra sem emlékeztek, én igen :)


És igen, megvan meg a C jogsi is még friss 3 hónapos sincs, most sült.

2019. okt. 7. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez durva, hogy már hőzöngeni, kötekedni és kamusztorizni sem kell, hogy Balunak nézzék az embert.
2019. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyàr. De àltalàban gyorsnak kell lenni. Mert nem lesz meg a norma és lecsesznek. Az agymosott kollégàk is lecsesznek meg mennek majd àrulkodni hogy milyen lassú vagy és miattad nem haladnak sehova.
2019. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit megharagudtam, hogy Bazsinak néztek, ez sértés az Emberek topikba, Politikába meg ha Takácsnak gondolnak, közlekedésbe meg ügye 'nagyon menőnek.


Mondjuk ez viccesnek hangzik, hogy azért szólnak mert lassú vagyok, ha felvesznek legalább lesz mókázás.


Mindegy, holnap kiderül, úgy sincs más dolgom, megnézem mizu a videotonba.


Ha érdekel, majd megírom mi lett, meg ha felvettek azt is, hogy meddig bírtam. :D

2019. okt. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!