Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Reggeltől estig dolgozom, nem szeretem de mindenhol ez megy ez meddig mehet ez így?

Jobb mint egy gyárban monoton munkát végezni, mert az maga a halálom.

Dolgoztam kenyérgyárban is, napi 500-1000db kenyeret szeltünk le és csomagoltunk be.

okt. 10. 06:20  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolom addig tart, míg nem keresel egy jobbat.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 10. 06:33 Privát üzenet

Én fél évig 12 oraztam heti 5 nap (hetfotol-pentekig), a munkahelyen éltem joforman(üzletvezetö), a vevökkel spanoltam, oda jàrtak be a baràtaim, baràtom is, haza csak fürdeni aludni jàrtam joformàn, a baràtom meg hétvége non stop velem.

Nekem tetszett, habàr agyaltam azon ha lenne bent fürdöszoba meg àgy akkor nem kéne utazgatnom haza meg vissza, praktikus lenne.

Azért cseréltem le mert egyszer beteg lettem(hànyàs hasmenés egyszerre egesz nap)es telefonaltam hogy rosszul vagyok es képesek voltak zàràsra beesni csak levàltani(kivülröl meg nem latszott ugye rajtam a betegsèg),es masnap is dolgoznom kellett mert nincs helyettesem alapom. Na onnanstol elköszöntem. Nemhogy szabira, de tàppenzre sem engedtek.mindenert könyörögni kellett mindig. Nah itt megàlljt mondtam mert akarmilyen jo hely, azert tönkremenni nem akarok miatta.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 10. 07:02 Privát üzenet
*amugy joghurttol lettem rosszul es olyan sokà jutottam el dokihoz, hogy szövödmenye lett (epe betegsèg), es honapokkal kesöbb amikor végre kezelve lettem szedhettem az antibiotikumot epère 20 évesen. De rendbejöttem vegre.

# 3/6Időpont okt. 10. 07:08 Privát üzenet
Ebben az országban csak így megy mindvégig...

# 4/6Időpont okt. 10. 07:20 Privát üzenet

"obb mint egy gyárban monoton munkát végezni"

Egész nap kenyeret szeletelni nem monoton? :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 10. 19:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De az! De amit most csinálok az jobb megy vele az idő csak egész nap állni kell, segétkezni.

Már alig várom legyen 1,5 éve jogsim. Akkor mehetek CE-re.

# 6/6Időpont okt. 10. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy mindenhol azt hallani egyre kevesebb a munkanélküli mégis a munkaügyi központban olyan sokan vannak hogy még az ott dolgozók is csak fogjàk a fejüket?
Pedagógus kollégák! Akik már túl vagytok a minősítésen, mennyi ideig írtátok a portfóliót? 3 teljes hónap elég rá, ha reggeltől estig írom?
Pályakezdőkkel, újakkal mindenhol rosszul bánnak?
Szivesen dolgoznál egy nap reggeltől estig, másnap délutántól estig és minden 2. szombaton délelőtt?
Hogyha mindenhol 1-3 év szakmai tapasztalatot várnak el, akkor hogy helyezkedjek el?
Miért van majdnem mindenhol ilyen széthúzás?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!