Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reggeltől estig dolgozom, nem...

Reggeltől estig dolgozom, nem szeretem de mindenhol ez megy ez meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

Jobb mint egy gyárban monoton munkát végezni, mert az maga a halálom.


Dolgoztam kenyérgyárban is, napi 500-1000db kenyeret szeltünk le és csomagoltunk be.


2019. okt. 10. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom addig tart, míg nem keresel egy jobbat.
2019. okt. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én fél évig 12 oraztam heti 5 nap (hetfotol-pentekig), a munkahelyen éltem joforman(üzletvezetö), a vevökkel spanoltam, oda jàrtak be a baràtaim, baràtom is, haza csak fürdeni aludni jàrtam joformàn, a baràtom meg hétvége non stop velem.


Nekem tetszett, habàr agyaltam azon ha lenne bent fürdöszoba meg àgy akkor nem kéne utazgatnom haza meg vissza, praktikus lenne.


Azért cseréltem le mert egyszer beteg lettem(hànyàs hasmenés egyszerre egesz nap)es telefonaltam hogy rosszul vagyok es képesek voltak zàràsra beesni csak levàltani(kivülröl meg nem latszott ugye rajtam a betegsèg),es masnap is dolgoznom kellett mert nincs helyettesem alapom. Na onnanstol elköszöntem. Nemhogy szabira, de tàppenzre sem engedtek.mindenert könyörögni kellett mindig. Nah itt megàlljt mondtam mert akarmilyen jo hely, azert tönkremenni nem akarok miatta.

2019. okt. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*amugy joghurttol lettem rosszul es olyan sokà jutottam el dokihoz, hogy szövödmenye lett (epe betegsèg), es honapokkal kesöbb amikor végre kezelve lettem szedhettem az antibiotikumot epère 20 évesen. De rendbejöttem vegre.
2019. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az országban csak így megy mindvégig...
2019. okt. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"obb mint egy gyárban monoton munkát végezni"


Egész nap kenyeret szeletelni nem monoton? :D

2019. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De az! De amit most csinálok az jobb megy vele az idő csak egész nap állni kell, segétkezni.


Már alig várom legyen 1,5 éve jogsim. Akkor mehetek CE-re.

2019. okt. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!