Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan weboldal, vagy...

Van olyan weboldal, vagy könyv, vagy bármi ahol az összes foglalkozás le van írva egy listában?

Figyelt kérdés

Tehát mint asztalos, szakács, fizikus, tanár, bolti eladó, zenész, producer, stb..

Nem feltétlenül kell az "összes", de legalább az ismertebbek fel lennének sorolva valahol?!

Vagy tán van ilyen könyv?!

Vagy hogyan döntsem el, hogy mi szeretnék lenni, ha nem is ismerem az összes foglalkozást, amik közül válogatni lehetne?!

Csak azt ne mondjátok, hogy nincs ilyen, vagy nem található, mert ha nem lenne, akkor a foglalkozások sem lennének?!



2019. okt. 10. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
2019. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A FEOR listát nézd meg. Bár nem túl részletes.
2019. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó, igen, persze, hát ami nincs fent a neten, az NEM létezhet, teljesen logikus. 😄
2019. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Találtam már néhányat, köszönöm!

De nem mindet. Ezt nem is értem. Ha nem tudom hogy milyen lehetőségek lesznek fiatal koromban, akkor honnan tudjam, hogy mi szeretnék lenni? Mert ahogy nézem, elég sokféle lehetőség van... Nincs erre egy válasz? Akkor milyen tudáshiányos világban élünk?

2019. okt. 11. 04:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, amiben mindegyik van, de ugyis tanulok webszerkesztest.

Majd csinalok 1et.

2019. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!