Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Nálatok volt már olyan, hogy kevés ember volt a cégnél és ti végeztétek 2-3 ember munkáját? Meddig bírtátok?

okt. 10. 07:57  Privát üzenet  

A válaszok
Volt-van és épp a részlegemen is ez van kevés munkás miatt amikor egyedül dolgozok 4-5 órát és csak az utolsó órára kapok segítséget és közben megrendeléseket, előkészületeket is csinálok akkor eltudok maradni és más sem kell a drága kolleganoknekhogy bemocskoljanak ilyenkor na ezért is tervezek felmondani.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 10. 08:10 Privát üzenet
6hónapig birtam.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 10. 08:44 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Cégemnél 3+ éve ez van. Úgy nagyjából 2 évig "bírtam", aztán egyszerűen rájöttem, hogy ugyanúgy megkapom a pénzem, ha csak a magam dolgát végzem el, így vissza vettem a tempóból. A magam feladatait természetesen addig csinálom, amíg kell, de lerázom magamról a kisebb lóti-futi dolgokat.

Vagy volt, hogy azért kaptam feladatokat, mert a terepen lévő kolléga "a helyszíni dolgokkal tudjon foglalkozni". Aztán közöltem, hogy majd ha az adott kolléga napja tényleg abból all, hogy dolgozik és nem abból, hogy a telefonját nyomkodja, meg ellóg a nap felénél, akkor majd szívesen elvégzem helyette ezeket a feladatokat, addig meg csinálom a magam dolgát.

Ami igazán elszomorító, hogy sokszor nem arról van szó, hogy cégen belül más munkáját végezzük, hanem a beruházó, lebonyolító, tervező, megrendelő, alvállalkozók, beszállítók feladatait is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont okt. 10. 09:03 Privát üzenet
Volt. Kb fél evig bírtam. Bementem felmondani. Marasztalt a fonok. Tobb penzt ajanlott. Mondtam hogy azt a munkat tobb penzert se csinálom tovább...nem vagyok állat. Adott mas munkakort több pénzért. Jó jártam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 10. 16:28 Privát üzenet

Nálunk ez alapértelmezett. Gépbeállító vagyok. Operátort évek óta ígérgetnek, de csak nem jön olyan, aki maradna is. Aki nem felel meg, azt kíméletlenül kitúrjuk és inkább csinálunk 2 (de sokszor 3-4) munkakört egyszerre, minthogy essen a színvonal. Mármint mi, nem a főnökség. Ők ránk hagyják mindaddig, míg elvégezzük amit kell. Viccen kívül vagyunk sokszor hatékonyabbak így, mintha lenne plusz ember, aki inkább csak hátráltat.

Nekem megfelel így. Sőt, szerintem ki se adnám szívesen a kezeim közül a gyeplőt. Legalábbis akárkinek biztosan nem.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 10. 16:44 Privát üzenet
Volt egy időben egy kis mozgolódás nálunk, elég sok minden hárult rám, de időben megoldottuk a pótlásokat

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 10. 18:49 Privát üzenet
Ez az alapfelállás Magyarországon! Egy jövedelemért 3 - 6 beosztás... Min vagy kiakadva? Az átlagember folyamatosan ebben él, - ha részesül abban a kegyben, hogy rabszolga lehet valahol. Ráadásul kénytelen mindenki folyamatosan bírni ezt, - nincs sok választása, mert a munkáltatók nyíltan élnek vissza a helyzetükkel, nem is palástolják, hogy érdektelenek a beosztottak meggebedésének ügyét tekintve.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 11. 13:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire tartjátok megalázó szituációnak azt, amikor egy fiatalabb ember magasabb beosztásban van, mint egy idősebb, és a fiatal emiatt nekiáll parancsolni, feladatokat kiadni,...
Mit lehet csinálni sok értéktelen végzettséggel, ha az ember belecsömörlött a tanulásba?
Kitől kérhet az ember megbecsülést?
Gyári munkát egy lassú ember bírja?
Határidős munkánk van felválalva erre az évre mihez jelenleg nem kell annyi ember amennyi fel van véve elég a negyede . Ott hagynátok ha azt éreztetnék veletek hogy nem vagy már...
Sok ember miért csak akkor hajlandó dolgozni egy munkahelyen, ha jelen van az ismerőse, családtagja?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!