Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok volt már olyan, hogy...

Nálatok volt már olyan, hogy kevés ember volt a cégnél és ti végeztétek 2-3 ember munkáját? Meddig bírtátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Volt-van és épp a részlegemen is ez van kevés munkás miatt amikor egyedül dolgozok 4-5 órát és csak az utolsó órára kapok segítséget és közben megrendeléseket, előkészületeket is csinálok akkor eltudok maradni és más sem kell a drága kolleganoknekhogy bemocskoljanak ilyenkor na ezért is tervezek felmondani.
2019. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
6hónapig birtam.
2019. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Cégemnél 3+ éve ez van. Úgy nagyjából 2 évig "bírtam", aztán egyszerűen rájöttem, hogy ugyanúgy megkapom a pénzem, ha csak a magam dolgát végzem el, így vissza vettem a tempóból. A magam feladatait természetesen addig csinálom, amíg kell, de lerázom magamról a kisebb lóti-futi dolgokat.


Vagy volt, hogy azért kaptam feladatokat, mert a terepen lévő kolléga "a helyszíni dolgokkal tudjon foglalkozni". Aztán közöltem, hogy majd ha az adott kolléga napja tényleg abból all, hogy dolgozik és nem abból, hogy a telefonját nyomkodja, meg ellóg a nap felénél, akkor majd szívesen elvégzem helyette ezeket a feladatokat, addig meg csinálom a magam dolgát.


Ami igazán elszomorító, hogy sokszor nem arról van szó, hogy cégen belül más munkáját végezzük, hanem a beruházó, lebonyolító, tervező, megrendelő, alvállalkozók, beszállítók feladatait is.

2019. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kb fél evig bírtam. Bementem felmondani. Marasztalt a fonok. Tobb penzt ajanlott. Mondtam hogy azt a munkat tobb penzert se csinálom tovább...nem vagyok állat. Adott mas munkakort több pénzért. Jó jártam.
2019. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk ez alapértelmezett. Gépbeállító vagyok. Operátort évek óta ígérgetnek, de csak nem jön olyan, aki maradna is. Aki nem felel meg, azt kíméletlenül kitúrjuk és inkább csinálunk 2 (de sokszor 3-4) munkakört egyszerre, minthogy essen a színvonal. Mármint mi, nem a főnökség. Ők ránk hagyják mindaddig, míg elvégezzük amit kell. Viccen kívül vagyunk sokszor hatékonyabbak így, mintha lenne plusz ember, aki inkább csak hátráltat.

Nekem megfelel így. Sőt, szerintem ki se adnám szívesen a kezeim közül a gyeplőt. Legalábbis akárkinek biztosan nem.

2019. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy időben egy kis mozgolódás nálunk, elég sok minden hárult rám, de időben megoldottuk a pótlásokat
2019. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az alapfelállás Magyarországon! Egy jövedelemért 3 - 6 beosztás... Min vagy kiakadva? Az átlagember folyamatosan ebben él, - ha részesül abban a kegyben, hogy rabszolga lehet valahol. Ráadásul kénytelen mindenki folyamatosan bírni ezt, - nincs sok választása, mert a munkáltatók nyíltan élnek vissza a helyzetükkel, nem is palástolják, hogy érdektelenek a beosztottak meggebedésének ügyét tekintve.
2019. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!