Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezted már, hogy akit helyett...

Érezted már, hogy akit helyettesítesz, bárcsak ne jönne még vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van épp elég dolgom a másik szarja nélkül is.
2019. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyankor mindig szívtam és a főnökök is csesztettek.
2019. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pont az ellenkezőjét szoktam érezni.

Akit nekem kell helyettesíteni, nagyon felületes a munkájában, és mindig ott hagyja a nyakamra az ő melóját, ami tele van hibával és nekem kell kijavítani. De már van olyan, amit ki sem lehet. Ilyenkor alig várom, hogy jöjjön már vissza és vegye vissza a munkáját, aztán sz...rakodjon vele ő tovább! Utálom, amikor helyettesítem, nálam marad a munkája, az én nevem alatt fut, aztán amikor kiderül, hogy tiszta rossz, akkor engem szidnak le!! Pedig nem is én rontottam el eredetileg. >:-(

2019. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már 2* is éreztem, valahogy a szomszéd fűje mindig zöldebb.... Mindenki azt mondja, hogy velem mennyire jobb dolgozni meg én is élvezem a helyzetet, és mire belerázódom, adhatom vissza a stafétabotot. 😔
2019. okt. 10. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem éreztem ilyet. Volt, hogy engem is dicsértek, mennyivel jobb velem dolgozni, mint a másik kollégával, de a pluszmunka a hátam közepére nem hiányzott. Elég nekem a saját feladatom, nem akarom még másét is csinálni.

Illetve nem is nagyon hittem a mézes-mázas dicsérő szavaknak. Az, hogy átvettem valaki helyét és pár hétig én vittem az ő dolgait is, tök jó dolog annak, akik amúgy vele dolgoztak együtt: végre jött egy új ember, történt valami érdekes, esetleg vannak olyan szokásaim, amit kedvelnek, de ha ott maradnék, abban a társulatban, pár hónap után eltűnne az újdonság varázsa és engem is ugyanúgy megunnának, mint azt a kollégát, akit helyettesítettem. Ez van, ilyen az emberi természet.

2019. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyat éreztem, hogy akit nem helyettesítettem de elment szabira vagy beteg lett az bárcsak ne jött volna vissza. Akit helyettesíteni kell az inkább legyen ott, addig sem az ő munkáját kell csinálnom plusz ha valami rossz te vagy a felelős érte, sőt még egyesek képesek a saját hibáikat is arra fogni aki helyetesítette őket, holott egyértelmű hogy a hiba akkor keletkezett mikor még nem helyettesítették az illetőt, tehát ő vétette a hibát.
2019. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!