Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan hasonló történe...

Volt már olyan hasonló történet valakivel, hogy állásinterjú napján lelkesen néztèl a jövőbe mikor felvettek. Eltelt lassan két év. Keresed az alkalmat, hogy ne kelljen menni dolgozni, az ajánlatokat böngészed, hogy mi lenne ideálisabb számodra?

Figyelt kérdés
Mi történhetett ezalatt a 2 èv alatt, hogy ennyit változik egy embernek a véleménye?
2019. okt. 13. 18:14
 1/8 Thispain ***** válasza:
Eltüntek a délibáb részletei, és láthatóságot nyertek a munka nehézségei, vagy csak szimplán unalmas lett.
2019. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megbecsült a környezetem, főnökeim. Elismertél a munkám.Egyszerűen nem találom az okot...
2019. okt. 13. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteget kell dolgozni, nem vagy megfizetve, hülyék a kollégák, szemét a főnök..
2019. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
*Elismerték
2019. okt. 13. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi érdekes nincs: egyszerűen megunja a munkáját. Munkahelyváltás után az újdonság varázsa mindig ott van: lehet, hogy ugyanolyan beosztásban dolgozol egy hasonló profilú cégnél, esetleg ugyanannál a cégnél maradsz, de mást csinálsz, akkor is ott van az, hogy valami más történik. A súlyos kiégésnél kicsit is jobb állapotú munkavállalónál ez minden esetben megvan.

Akkor van baj, ha az új munkahelyben összesen annyi a vonzó, hogy valami új történik. Egyébként ugyanaz az alulfizetett, monoton csicskamunka, mint az előző volt, ugyanolyan primitív, 8 általánost (se) végzett kisfőnökkel, fúrással, felfelé nyaló, lefelé taposó, oldalra könyöklő kollégákkal. Akkor amint elmúlik az újdonság varázsa, az történik, amit leírtál: keresi a paraszt a lehetőségeket, hátha valahol ember módjára is dolgozhat.

2019. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom a környezetemben, hogy ritka már a jelenlegi világban, hogy valaki 10-20 évet lehúz egy melóhelyen, mint ahogy azt az öregek mesélték.


Ami nekem szarkasztikus, hogy annyi szar munka van, hogy a munkáltató többet hazudik a melórol, mint ahogy a munkavállaló fényezi magát. :)


Nekem a legutóbbi munkahelyem volt, hogy ódákat zengtem róla az első 2 hónapban, aztán összesen 9 hónapig bírtam annyira rossz lett.

2019. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt. Interjú nélkül felvettek, szerettem, laza munka volt, jó főnök, jó kollègàk, jó volt bejárni.

Most gyűlölöm, és éjjel-nappal állásajànlatokat böngészek.

Mi történt? Főnökvàltàs volt és ez a főnök kinezett magának, minden reggel beszól nekem, munkaközben is állandóan cseszeget, és persze munkavègèn is, amikor a jelenlètit írjuk alá, a melóba meg beleuntam, mert alapjáraton dögunalom, de a felelőssèg meg rohadt nagy, és novembertől még ennyi fizetést sem fogok kapni, mint jelenleg(pedig most se kapok sokat), szóval addig meg kéne lépni, úgyis "van a helyemre 1000 másik ember"(akik 2 napot bírnak ki, aztán lelèpnek).

Ami maradt az a jó társaság, csak azt fogom sajnálni, ha ott hagyom a helyet, de ez így önmagàban kevés, ha ezen kívül minden szar.

2019. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyemen ezt éreztem 2 év után, sőt pont aktuális a mostani helyen is. Örülök, hogy nem csak én érzek így.
2019. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!