Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnatok ilyen helyen?

Maradnatok ilyen helyen?

Figyelt kérdés
a ceg ahol dolgozom fizet a legkevesebbet a tobbiekhez kepest es mivel munkaerohiany van ezert sokszor 2 ember munkajat vegzem egyedul. de ami inkabb zavar (mert ezt letudnam nyelni) a bantasok. van olyan kollegam aki kozvetlenul velem dolgozik es mar remeg a gyomrom mikor jon. mindenert kiabalni kezd kiszamithatatlanul. ha nyitva maradt az ajto, ha valamit szerinte rossz helyre tettem akkor jon az uvoltes. de tipikusan elore lathatatlan modon. ezen kivul sokszor flegma, de neha meg atvalt kedvesbe. 1 muszak alatt kikeszultem tole. es ilyenbol sajnos tobb is van. volt egy no aki szinten igy viselkedett velem es amikor normalis hangnemben szoltam neki akkor megsertodott es a hatam mogott kezdett el ocsarolni napokig ugy, h azert hallo tavolsagban voltam en is. arrol mar nem is beszelve, hogy a rosszindulatu pletykalkodas olyan szinten ment, h 2 het utan egy artatlan modatomat hallottam vissza teljesen kiforgatva ugy, h lenezoen beszeltek rolam. hozzatennem, h mar ezek miatt 1-2x rosszul is lettem. masok is panaszkodnak sajnos arra a tavozok kozul hogy gyomorgorcsuk volt a munkaban es en ezt nem akarom megvarni. szerintetek ha valtok akkor lesz eselyem ennel jobbat talalni legalabb ami a kollegakat illeti?
2019. okt. 14. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyitod ki a szádat és véded meg magad, a köv. helyen is földbe fognak döngölni.
2019. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem maradnék, illetve előtte elbeszélgetnék a főnökkel hogy lehetséges lenne e hogy más közegben végezzem a munkám, értsd azok az emberek ne legyenek ott ahol te.

Ha ez nem kivitelezhető akkor búcsút intenék.

Megtanultam hogy egy munkahelyen sem fognak a körülmények miattunk megváltozni. Olyat kell keresni ahol megfelelnek a körülmények. Én meglepő módon mindig találtam jobbat, pedig azt hittem lehetetlen.

2019. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, ne maradj ott, mert csak lehúznak. Keress egy jobbat.
2019. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi:)
2019. okt. 14. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél csak jobbat találsz :) Velem még senki nem kiabált egy munkahelyen sem, azt próbálná meg bármelyik is.
2019. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!