Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Ez egy furcsa írás lesz :)

A párommal egy helyen dolgoztunk,de 2 hete felmondtam és ugyan azon a napon ki is rugtak..A főnökkel sok problémám nem volt csak annyi hogy nem nagyon figyelt oda a cégére.És felvette a barátait és nem csinálnak semmit vagyonokért..Majd a cég elkezdett hanyatlani(na de lényegtelen)egyébként nagyon meg kedveltem.(na de ez is lényegtelen már)Szóval, a párom maradt és most fizetéskor küldött nekem pénzt(de mondtam páromnak hogy ha adni akar nem kell,mert az utolsó kifizetésemben benne volt minden.De párom elfogadta.. DE nekem nem kell,mert úgy érzem ez sértő.. Míg mások ott ülnek vagyonokért és semmit nem csinálnak,addig én aki kevesebbet kerestem sokkal és dolgozni akartam kirúgott.(a felmondásom azért volt,mert már annyira nem volt munka hogy nem bírtam ott ülni egész nap semmit téve és hallgatni az újonnan érkező barátait ahogy osszák az észt)erre küld nekem a pár napomról pénzt.. legszívesebben megmondanám neki,hogy adja oda annak akinek van kitartása ott ülni egész nap és bátorsága hogy rajta élősködjön. ti mit tennétek? Tudom,hogy pénz,de annyit nem ér hogy a büszkeségem elvesszen.


2019. okt. 15. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Megtanulnék jól fogalmazni, tisztán látni, gondolkodni és helyesen cselekedni. Kevesebbet panaszkodni, irigykedés helyett pedig cselekedni.


Ha valahol nem érzed jól magad, akkor azt hagyd ott. Mindegy, hogy ki mennyi pénzt kap és miért, ha te nem kapod meg a magad járandóságát, akkor nem a büszkeséged vész el, hanem a megélhetésed.


"Legszívesebben megmondanám ... " de miért is nem teszed? Mert félsz. Változtatni is félsz, igaz? Először belül változz, aztán meglátod, hogy a dolgok is változnak körülötted.

2019. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy furcsa írás volt. Sokat nem is lehet érteni belőle. Nem vagyok elég okos egy ilyen fogalmazáshoz, ez valami felsőbbrendű gondolkodásmód lehet :)
2019. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"erre küld nekem a pár napomról pénzt"


Erre törvény kötelezi! Még szép, hogy küld, ha volt pár munkanapod. Ha nem tenné törvényt sértene, ennyit meg nem érsz.

2019. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!