Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a felelmem, van ertelme...

Jogos a felelmem, van ertelme itt maradnom hosszutavon?

Figyelt kérdés

Palyakezdo szoftverfejlesztokent dolgozok, kb. fel ev munkatapasztalattal a hatam mogott.


Lassan 3 honapja vagyok a mostani a munkahelyen, igazabol a jo legkort leszamitva csak negativ dolgokat tudok felsorolni a ceg mellett.


Nem jelentik be a teljes fizetesemet, sokat kell utaznom munkaba. Egy masik junior kollegaval csinalunk mindent nincsen senior akitol tanulhatnek. Nincsen semmilyen rendszer a munkavegzesunkben, elozo munkahelyen voltak elore megfogalmazott konkret igenyek feladatokba szervezve es ezeket ki is osztottak, mindig volt mit csinalni. Itt ezzel ellentetben ha elkeszulok egy-ket feladattal, akkor utana fogalmam sincs, hogy mit tudnek csinalni.

Igazabol kicsit felek is, hogy ha vege a probaidonek, akkor azt mondjak, hogy koszonik szepen az egeszet, de ennyi volt. Ennek a felelmnek az Oka az, hogy az elozo munkahelyemet is ezert kellett otthagynom 4 honap utan, mert elegedetlenek voltak velem. Ha a mostani helyen elegedettek lennenek velem, akkor is úgy erzem, hogy tul sok negativumot lehet felsorolni a ceg mellett. Nem birom magamat elkepzelni itt hosszutavon, de ugyanakkor meg biztos, hogy rosszul nezne ki az oneletrajzomban az, hogy 3-4 havonta valtogatok munkahelyt. Ti mit tennetek hasonlo helyzetben?


2019. okt. 17. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:

En hasonlo helyzetben a fönökhöz rohangàltam hogy mit csinàljak kesz vagyok mi a következö feladat?

(Lehet lecsesznek hogy te magad hogy nem veszed eszre mit kellene csinàlni, miert nem ötletelsz elvegre pont fejlesztes a területed, de hidd el nem hagynak munka nelkül)


Mindenhol szépen bevezettek mindenbe, ma hàl ég màr ki sem làtszok a papirokbol mint a filmekben hogy tele az asztalom falam post itekkel :D mert màr rangsorolnom is kell


En képtelen vagyok türni az àllàsidöt az fix.

2019. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A ceg profilja mas, mint a munkakor amiben dolgozok, ezert a fonok semennyire sem ert a szoftverfejleszteshez, ritkan is talalkozok vele emiatt.
2019. okt. 17. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Habàr koràbban nagy ràèrtemben en függvényeket kezdtem szerkesztgetni az exelbe, ezàltal plusz ellenlrzeseket vezettem be.


Pl feladat volt hogy ügyfél altal igazolt oraszamokat hasonlitani kellett hogy annyit szamlazott e ki az alvallalkozo. Ezt mindig havi több szaz dokumentum àtnyàlazàsàval csinàltàk a "normalisak", en meg csak lehuztam egy szimpla függvenyt egy oszlopba excelben ami helyböl kidobja ha eltérés van.

Vagy kinok kinjàval szàmolgattàk melyik vevö csuszott tul a fizetéssel 30 napot, nah a függvenyem alapbol szamolja azt is melyik van még fizetesi hataridön belül, melyik kifizetese csuszik màr egy napot is, ki hany napja tartozik pontosan.

De màr nem èrek rà ilyenekkel szorakozni. De en aki nem vagyok fejlesztö mégis feltalàltam magam igy is

2019. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoval nezd a folyamatokat minden erdekeljen es ötletelj mi hogy lehetne jobb
2019. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fél év alatt mindkét munkahelyedről kirúgnak a próbaidő végén, akkor először azon kellene elgondolkoznod, hogy veled mi a hiba
2019. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbbször így megy. Neked kell keresni a munkát és kérni, mert ha nem teszed, akkor azt latjak hogy nincs benned törekvés, nem szeretnél fejlődni, a munkahely nem több neked, mint pénzkeresési hely. Láttasd, hogy fejlődni szeretnél és igenis kiszeretned venni a munkából a részed. Ha azt mondják, hogy köszi most ebben nem tudsz segíteni, ne hagyd ott, hogy oké akkor nem. Nyomatekosisd, hogy te nagyon szeretnél segíteni, mert így tudsz fejlődni, ha nem más, legalább had segítsd be valamivel a feladatba. Ha látják hogy szeretnéd csinálni, határozott vagy és fejlődőképes, akkor nem fognak elbocsátani, hisz egy értékes embernek tartanak, aki majd pár év múlva talán a legértékesebb munkaerő lehet a cégnél.

UI: legyél őszinte az ott dolgozókkal és akkor bizalmat szavaznak neked és több dologba beengednek. Ne félj a gondolataid és érzéseid velük megbeszélni.

2019. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!