Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez munkahelyi depresszió?

Ez munkahelyi depresszió?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok a munkahelyem miatt. Egyrészt kikészít a főnök, másrészt nagyon nagy nyomás van rajtam, több ember munkáját végzem...egy ideje már úgy vagyok, hogy sza.rok bele mindenbe. Motiválatlan vagyok, nem érdekel igazán semmi, nem bírok koncentrálni, de ha elrontok valamit, totál kibukok. Annyira, hogy titokban sírok a wc-ben. Otthon nagyon rosszkedvű vagyok, csökkent a libidóm, ahová vízszintesbe leteszem magam, onnan biztos legalább egy órán át nem kelek fel, mindig tudnék aludni. A házimunka és ilyenek nagy nehézségek árán jönnek össze, órák telnek el, míg ráveszem magam. Sokszor ha nincs dolgom, nem nézek meg egy jó filmet, mint régen,hanem kicsit nyomkodom a telefonom, de amúgy csendben és sötétben ülök otthon.

Megerőltető beszélgetnem az emberekkel pedig alapból beszédes vagyok. Ez depresszió vagy kiégés vagy mi ez?


2019. okt. 17. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A körülmények stresszt váltottak ki és ez okoz sokmindent, ennek a következménye. Ha megváltoznának a munkahelyi körülmények, elmúlna.
2019. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát mindenképp!! Vagy ha ez nem megoldható, menj el egy pszichológushoz.
2019. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!