Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki tud segíteni ilyen...

Valaki tud segíteni ilyen helyzetben mi lenne a legjobb megoldás szerinted?

Figyelt kérdés
Esti gimnázium mellett, milyen betanított munkát tudnék végezni? Az iskolába járás heti 3x van, messzire az otthonomtól, vagyis 1 óra vonat útra kb. Nagyon rosszul leszek, ha csak bele gondolok, nincs bátorságom az ilyen munkákhoz, pedig eléggé bírom, csak olyat szeretnék ahol nem kell sok emberre kommunikálnom egyszerre.
2019. okt. 17. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy akkor el kell menni szakemberhez! Nem szabad, hogy a félelmek írányítsák az embert. Mondom ezt úgy, hogy pánikbeteg voltam. Aztán szép lassan, elegem lett ebből a helyzetből! Elmentem pszichiáterhez. Rávezettett arra, hogy ugyanolyan értékes ember vagyok mint mások. Nincsenek rohamaim már egy ideje. Egy Sparban helyezkedtem el, és vásárlókkal, és munkatársakkal egyaránt nagyon jól kommunikálok. 190nettót kapok. Próbálj esetleg youtubeon nézni videókat, Popper Péter, Csernus stb. Lehet segítene! Aztán jelenkezz egy áruházba. Ott elég rugalmasak, az ilyenekkel kapcsolatban. 20/L
2019. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!