Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka depressziom lenne? Nem...

Munka depressziom lenne? Nem tudom mit kezdjek magammal.

Figyelt kérdés

Fiatal korom óta dolgoztam, utaztam, dolgoztam...

Majd megismerkedtem a külföldi férjemmel és kiköltöztem hozzá. 1 év után sikerült munkát találnom, néhány évet dolgoztam és terhes lettem(közben házasság). Férjem közben egyre elörébb lépett és egy olyan fizetést hoz haza amiböl kényelmesnél kicsit jobban megélünk(minden évben van pénz egy nagy tengeri nyaralásra vagy akár kettöre is).

Mikor a kicsik(akik között nincsen 2 év) bölcsisek lettek és mivel nincsen egy aprócksa segítségünk sem a közelben, így a hobbimat kezdtem árulni a neten. Ez elég jól mendegélt, itthon dolgoztam, voltak kevés megrendeléseim, de ahhoz, hogy akár egy párizsi 5 napot magamnak fizessek, vagy férjemnek karácsonyra 200€-t vegyek valamit pont elég volt. Szabad voltam, ha a gyerek korházba került pár napra ott voltam, ha ügyet kellett intézni mehettem.


DE elfogott a magány. Sok a barát de ök is dolgoznak. Munka közben nincsen kihez szolni, azt vettem észre mikor lementem egy nagy megrendelést megcsinálni(amit imádok csinálni) már csak üldögéltem ott és húztam az idöt. Ez kb 2 éve kezödött, és egyre jobban behálozott. Tavasszal volt 2 hóanpig egy nagy megredelés sorozatom, majd több kurzust is tartottam(mert, hogy elég jó vagyok már), de megakadtam. A munkábna sem lett több megrendelésem, ugyan azon a szinten ragadtam, próbáltam többféle képpen kitörni azok is megragadtam, majd próbáltam partnert benne találni, de az sem jött össze. Utálok már itthon lenni.

Az utolbbi 1 évben már 3 helyre beadtam telejsen más munkára(olyanra ami ember központú, de nincsen végzetségem hozzá) a jelentkezésemet de vissza utasítottak.

Nem tudom mit tegyek.

Depressziós nem vagyok, mind a családommal délután és mind a barátokkal nagyon aktív vagyok, de munka ügyileg teljesen elakadtam.

Igazából semmibe nem tudom elképzelni magamat(más munkában), a hobbimban viszont megragadtam és itthon képtelen vagyok már dolgozni. Viszont annyit nem keresek, hogy egy studiót vagy üzletet béreljek. Meg ahhoz is kicsinek érzem magamat egyedül.

Annyira hiányzik egy munka partner, és ilyet sehol sem találok.

Tudom, hogy kikell innen jutnom, de merre és hogyan nem tudom. Ezer ötlet a fejembe, de mind olyan messziség.


Filmekben ilyenkor mindig jön egy munka partner akivel minden jobb lesz... Èn is akarok egy kollégát, vagy többet akivel együtt tudok dolgozni, azt amit szeretek, és jól érzem magamat, ahol tudok beszélgetni, és sikeres vagyok benne...



2019. okt. 18. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kolléga sem biztos, hogy felráz. Vagy csak ideig-óráig.

Nem gondolkodtál azon, hogy a hobbid köré közösséget építs? Készíthetnél videókat youtubera, mellé facebook csoportot, instagramot. Csinálhatnál Workshopokat, találkozókat. Ha tényleg olyan jó vagy abban amit csinálsz biztosan enne rá igény.

2019. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek meg vannak.

Elkezdtem itt helyi találkozókat csinálni, de ellaposodott.

Aztán máshol ingyenes kurzusokat adni, hébe hóba.

Ezért is kezdtem el kurzust is csinálni, de azzal is körbe bótoltam magamat, és csak pár felkérésem lett, ahol a kurzus rögtön betelt és iszonyat jó viszhangja volt. Most ebben a pár üzletben újból csinálom, de ez üzletenként évi 2x lehet, mert óriási érdeklödés nincsen rá.


Egyébként egy rakat önkéntes feladatot is elvállatam, de ezek is havi pár órát igényelnek.


Ah annyira jó lenne abban amit csinálok sikeres lenni, és másokkal együtt müködve dolgozni. Egy csapatot felépíteni, vagy egy csapat vezetöje vagy része lenni.

2019. okt. 18. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj megkeresni iskolákat, óvodákat és ajánlkozz fel, hogy a gyerekeknek tartanál esetleg órát amin bemutatod a hobbid.

Keress meg olyanokat akik hasonló dolgokkal foglalkoznak vagy akik illenek a Te hobbydhoz és készítsetek valami "megaprojektet". Amit egyedül nem tudnál megcsinálni de többen, együtt közösségben menne.

2019. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább a tipikus kirakatfeleség szindróma. Nincs mivel lekösd magad, a jólét meg megvan.


Mivel pénz van, ezért iratkozz be valami képzésre ami érdekel, és utána helyezkedj el abban. Viszonylag könnyű helyzetben vagy ilyen szempontból, csak neki kell állni

2019. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!