Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az árufeltöltő munka tényleg...

Az árufeltöltő munka tényleg van olyan nehéz, mint a segédmunkás kőműves munkája?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem diákmunkára, árufeltöltőnek, heti 20 órában, de a rokonaim közül mindenki csak lebeszél róla, mert szerintük nagyon nehéz lesz. Nem vagyok egy izmos testalkatú srác, inkább sportosan vékony vagyok, 175 centihez 60 kg. Szerintetek bírni fogom? Mivel fiú vagyok, gondolom a nehéz részre osztanak be (italokhoz) Amúgy ha egy kisebb diszkont áruházba megyek (Lidl, Aldi, Penny), akkor ott is van ilyen beosztás, hogy ki melyik részleget tölti fel? Igazából nincs bajom azzal, ha nehéz árukat is kell pakolni, csak lehetőleg azért ne mindig csak azokat kelljen, hanem könnyebb árukat is.

2019. okt. 18. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan nehéz közel sem. Jobbak a körülmények sokkal, meg legalàbb bent vagy nem kint. És közel sem fogsz annyit dolgozni mint kömüvesnél.
2019. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem feltétlen kerülsz italra. Oda kerülsz ahova kell ember. Sok fiú tölt kozmetikát, tésztákat, stb.


2. Voltam italon 3 hónapig Auchanban. Azt nem mondom, hogy nem lehet bírni, de 8 órán keresztűl emelgettem 12-16kg-s kartonokat, és húztam/toltam az 1tonnás (megszámoltam, annyi volt) raklapokat békával, szóval azért reggelre volt, hogy alig éreztem a kezem. Pedíg nem vagyok gyenge.


Nem beszélnélek le, mert szerintem ez egy jól eső fáradtság a munka végére, érzed, hogy csináltál is valamit. Sokkal jobban szerettem, mint a tésztákat, kávékat, és társait pakolni.

2019. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Fiú vagy. Nehogy már egy kis fizikai munka megfektessen. Max. kicsit izmosodsz tőle. Ha egy semmire való pipogya férfi akarsz lenni, hallgass nyugodtan a rokonokra. Nyilván látják benned, hogy nem bírsz 10 kg-t megemelni.


Nő vagyok. Én kibírtam anno, sőt. Könnyű áru nem is volt. Nem haltam bele. Nehogy már fiú létedre belehalj. B.....s

2019. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!