Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van ilyen munka?

Van ilyen munka?

Figyelt kérdés

Napi 8 óra meló, 16:00-kor vége, korai kezdés nem zavar, fizetés minimum 200ezer legyen, de több nem igazán kell, most is annyit keresek.

Egy kulturált fedett helyen, ahova bemegyek normális, tiszta utcai ruhában és abban is jövök haza. Nem kell fél órát mosakodni utána. Van továbbfejlődési lehetőség.

Most autószerelőként dolgozom, és mondhatni hiányzik a tisztaság. Olyan igénytelen munkának tartom, a többi kolléga is olyan ehh. Természetesen hajlandó vagyok tanulni valami szakmát még, hogy legyen egy fent említett munkahelyem, szóval nem a semmire szeretnék ilyet.


2019. okt. 21. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

tisztán is lehet autót szerelni, és mondjuk, akkor nem lenne minden szerviz után olajos a kárpitom...márkaszervizben...érdekes amíg nem új autóm volt és az ismerős szerelte az udvarán sose kellett kárpitot takarítanom


de hőbörgést félretéve, saját vállalkozás, és vagy nem szerelsz benne autót, csak felveszed a munkát vagy olyan munkakörülményeket teremtesz, hogy igényesen lehessen dolgozni

2019. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor valósulna meg ha nem fizikai munkás lennél, hanem mondjuk irodai jó helyen. Minden fizikai munka mocskos meló.
2019. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Én mindig úgy szerelek mintha a sajátom lenne, szóval utánam biztos nem kell tisztítani az autót. Már csak ezért sem bírom ezt a melót. Összemosnak a többi igénytelen szerelővel, persze ilyen általánosítás más munkáknál is van.


#2 Igen, valami ilyesmi irodai, vagy hasonlóra gondoltam.

2019. okt. 21. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem annyira régen írtam ki egy kérdést, ami ugyan más, mint a tiéd, de talán te is találsz hasznos infót a válaszok között:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én joint kóstoló alkarok lenni.
2019. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Raktáros, targoncavezető, könyvelő.
2019. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hírnök ***** válasza:
portás
2019. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!