Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Héten felmondok, de át akarják...

Héten felmondok, de át akarják velem vetetni a munkaruhát, ha utána mondok fel kifizetetik, mit hazudjak, miért nem veszem át a rucikat?

Figyelt kérdés

Találtam jobb melót, de a héten még megyek dolgozni mert a szerda fizetett ünnep meg csütörtökön akarok felmondani , ha jön a munkavédelmis mit mondjak, miért nem veszem át a cuccokat? Nem mondhatom azt, hogy csütörtökön mondok fel, mert jól jön a 2 nap melóért a 3 nap fizu.


Próbaidős vagyok.


2019. okt. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Novessz gerincet.
2019. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bakancs is jár hozzá?
2019. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. okt. 21. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond hogy nem jó a méret, így nem veszed át.
2019. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ki kellene fizetned? Nem vennék rá mérget.

Ha az ára nincs meghatározva, az orrodra kötve, az kiskapu.

Szerződésnek az a pontja, ami számodra nem neked felróható okból nem ismert, rád nem vonatkozik, tehát ha nem mondják meg az árát, nem kérhetik el azt, sem most, sem később semmilyen körülmények között.


Fizetésből csak a te beleegyezéseddel vonhatnak le, ha nem fogadod el, akkor nem. Benyőgheted, hogy nem ismered el a tartozást, stb. ezért, és ha nem utalják át a teljes béred, akkor fizetési meghagyási eljárást indítasz, és akkor még annak a költségét is fizethetik.


De ha a ruhán rajta van az árcetli, stb. az már más. Akkor kiszámolod fejben, hogy mi ér többet, az egy nap, vagy a ruha.

2019. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kifizetni, csak vissza kell adnod. Nekem így volt.
2019. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!