Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha levizsgazok és meg lesz az...

Ha levizsgazok és meg lesz az OKJ-s szakmám hogyan találhatok majd állást?

Figyelt kérdés
Most nézelődtem, de a környéken nem igazán találtam pedagógiai asszisztensi allast. Friss szakmai vizsgával hogyan biztosított az emberek elhelyezkedese?

2019. okt. 23. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresel, úgy találhatsz. Sehogy máshogy.
2019. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem tudsz csinálni csak is egy dolgot, aki keres az talál vagy is, keres és keres, hajrá.
2019. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha vidéken laksz...akkor baromi sok utazással.
2019. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ebben munkaugyi központ segíthet? Marmint úgy is, hogy nem kapok munkanelkuli ellátást?
2019. okt. 23. 14:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy ha 30an vizsgazunk mind a 30 ember hogy helyeKedhet el ha nincs is annyi hely? Igy hogy még nem kerültem ki a "nagyvilágba" nem tudom hogyan mennek az ilyen dolgok. Van akinek egyáltalán nem is sikerül az elhelyezkes?
2019. okt. 23. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Inkább menj el a mekibe, vagy gyártósorra, ott többet kapsz, vagy ha nem akarsz melozni, keress pár házas daddyt, titkos kapcsira, támogatásért.
2019. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es! Mellesleg apám sajnos meghalt...mielőtt bárki szitkozódik és értelmetlen kommenteket írogat nézzen magába.. Ez szanalmas hozzaszolas az utolsoktol.. Rossz indulat..
2019. okt. 23. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a hirdetéseket. Csinálj egy szép önéletrajzot, és küldd el az összes iskolába, ahol el tudnán képzelni magad. Legjobb, ha a legközelebbiekbe kinyomtatva, személyesen viszed be. Ha kellesz, visszahívnak, tapasztalatból írom.
2019. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előttem lévő hozzászólás szerintem a leghasznosabb, egyetértek vele. Ezen kívül, ha kell segítség álláskeresésben, írj itt nyugodtan privátban, hátha tudok segíteni, mostanában ilyenekkel foglalkozom. Sok sikert! :)
2019. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!