Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elfogadható dolog ha...

Az elfogadható dolog ha pincér leszek és csak ezt tudom dolgozni akkor elvàrom hogy minden borravaló az enyém?

Figyelt kérdés
Ez igy elfogadható?? Én majd elrakom magamnak az biztos. Azt nekem adjàk. Màr az interjùn megmondom, jatt az enyém!!!

#pincér #borra
2019. okt. 28. 16:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Vendéglátós vagyok 3 éve. Ez úgy működik, hogy azokon a helyeken a dolgozóé a borravaló, ahol nem jelentik be normálisan és meg sem fizetik az embert. Hidd el, ha találsz olyan helyet, ahol tisztességes fizetést kapsz, nem leszel rászorulva a jattra.

Dolgoztam olyan helyen, ahol hajnalba nyúlóan dolgoztam kerek 100 ezer forintért. Istenként néztem arra, aki adott 20 ft jattot. Rég volt, elmúlt... Te is jó helyet keress.

Sok sikert.

2019. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el, hogy te nem Obelix vagy.

Végezd el a pincérképzőt, és dolgozz.

2019. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van! Mondd meg! Aztán majd úgy vágnak ki, hogy nyekkensz.
2019. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remek. De remélem a boltban is adsz az eladónak borravalót, elvégre ugyanaz a szolgáltatás.
2019. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem adok én senkinek, nem vagyok abban a helyzetben. Am nem ugyanaz, pincér kiszolgàl, eladó nem. Csak odaviszed és kifizeted ennyi. Marhàra nem ugyanaz.
2019. okt. 29. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi van a szakáccsal? Ha ő nem készíti el, te mit viszel oda a vendégnek? Széles vigyorodat?



Kérdezem én ezt úgy, hogy én is pincérként dolgoztam.

2019. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!