Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan állnátok ahhoz ha a...

Ti hogyan állnátok ahhoz ha a kollégátok nyugtatót szedne?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mennyire gáz / elitélendő dolog?

És ha valaki szándékosan hiresztelné ezt a munkahelyen mit lehetne vele kezdeni?



2019. okt. 28. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, mi a problémád?

Mi az elítélendő, vagy ciki abban, hogy gyógyszert szed?

Hány éves vagy, 12? A gondolkodásod egy gyereké.

2019. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Ez egyáltalán nem gáz. Aki meg ezt híreszteli másról, az egy őstulok. Nem törte még meg élet úgy látszik. Szégyellje magát! Ma már szinte mki szed vmit.
2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Hogy elgondolkodnek milyen munkahelyen vagyok ami kicsinalja az embereket
2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Mi közöm hozzá?
2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Az én munkatársnőm szedett. És? Semmi közöm hozzá.
2019. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne elítélendő? Hallottál már olyanról, hogy depresszió? Esetleg pánikbetegség? Ha nem, akkor olvass utána. Egyébként ítélkezni más fölött senkinek sincs joga.
2019. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Talán értem a kérdést. Nekem ugyanis volt egy diagnosztizáltan skizofrén elmebeteg, folyamatos orvosi kezelés alatt álló (egyébként jó képességű) kolléganőm, aki betegsége bizonyos mélyponti fázisaiban annyi nyugtató gyógyszert szedett, hogy gyakorlatilag társaság-képtelen állapotban volt. Nemcsak úgy nézett ki és viselkedett, mint egy alvajáró, de ilyenkor a környezetére is meglehetősen depresszív hatással volt. Elviseltem, mert egyébként tényleg jó képességű, jóakaratú nő volt, aki képtelen volt saját magával mit kezdeni és nem tudott kilépni abból a családi körből, ami nagymértékben hozzájárult a betegsége elhatalmasodásához.
2019. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Ezt én sem értem. :D Gondolom fiatal vagy még nagyon. El sem tudnád hinni, milyen sok ember szed nyugtatót vagy antidepresszánst.
2019. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
jobb, mintha nem szedné
2019. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Estádio de Felchút ***** válasza:
58%
tarhálnék tőle
2019. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!