Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre hogy lehetne rákérdezni?...

Erre hogy lehetne rákérdezni? Rá lehet egyáltalán vagy hagyjam, hogy majd ők felajánlják a szerződést? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hat hetes szakmai gyakorlaton vagyok, januárban fogok záróvizsgázni, illetve remélhetőleg diplomát szerezni alapképzésen.

Az egyik kolléganő az osztályon év végével nyugdíjba megy, és mikor szóba került, nekem mik a hosszú távú terveim, azt mondták meggondolandó, hogy felvegyenek a helyére. Illetve a nyugdíjba vonuló kolléganő még egyszer mondta később, hogy remélhetőleg hosszútávú dolog lesz ebből.

A szerződésem két hét múlva lejár és szeretném lassan tudni, hogy lehet-e ebből hosszú távú, állandó munka, de nem tudom, hogy kérdezzek rá, vagy hogy vezessem fel ezt. Nagyon szeretem a helyet, sok dicséretet kaptam, egyre kevesebb a hiba a munkában, nem mellesleg a kollégákkal is jól kijövök, szóval tényleg szívesen maradnék. De nem tudom, hogy ők felajánlják-e maguktól a szerződést vagy esetleg nekem kéne "nyomulni"?



2019. okt. 28. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nyomulás? Megkérdezed, hogy mik a lehetőségeid, felvesznek-e állandóra.
2019. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,egyértelműen és határozottan neked kell kezdeményezned.
2019. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!