Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A prostik miért nem tartanak...

A prostik miért nem tartanak munkaszüneti napot november elsején? Nincs bennük semmi méltóság?

Figyelt kérdés
Felnéztem Rosszlányokra és még mindig annyian vannak mint egy átlagos hétköznapon, rámentem néhány adatlapra és úgy néz ki holnap is fogadnak vendéget.

2019. okt. 31. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szakmák, helyek, ahol a munkaszünet jelenti pont a forgalom fellendülését, mert több szabadideje van az embereknek ilyen szolgáltatásokat igénybe venni. Lásd, itt az őszi szünet, és mennyi troll kérdés születik.
2019. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Mert a kurafik akkor is igénylik szolgáltatásaikat.

Ha nem lenne igény/kereslet rájuk, akkor kényszerszünetet tartanának.

2019. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Te honnan tudod, hogy nem tartanak??
2019. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A farkak is felállnak november elsején.
2019. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Mi van aki otthonról dolgozik kötetlen munkaidőben?


Miért szerinted mindenki keresztény?


Mi van a muszlim, zsidó és buddhista qrvákkal?

Vagy az ateistákkal?


Mi van ha pont leszarják a nemzeti ünnepeket?

2019. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te a Rosszlányok oldalán kutakodsz, akkor semmiféle erkölcsi alapod nincs a "Mindenszentek"-re hivatkozni!
2019. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Mindenszentek holnap lesz. A tökös ünnepet, ami ma van, én nem nézem semmibe.
2019. okt. 31. 21:12
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is be kell mennem dolgozni. Vagyonőr vagyok. Akkor bennem sincsen méltóság, sőt még egész karácsonyt, szilvesztert, újévet is munkában fogom tölteni.
2019. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan .. "Felnéztem rosszlányokra,rámentem néhány adatlanpra" .. és még te kéred tőlük számon az erkölcsöt? :D Hát talán ha nem lenne a te fajtád,aki felnézeget ünnepekkor is,akkor nem kéne szegényeknek dolgozni,nem logikus? :D

Nem mindenki tartja az ünnepeket. A vendéglátósok,kozmetikusok,fodrászok sok helyen ilyenkor dolgoznak a leg keményebben.

2019. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
🤦
2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!