Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normalis, hogy a fonokom?

Az normalis, hogy a fonokom?

Figyelt kérdés

Szoval idopontom volt szerda reggel az orvoshoz igy ket orat kestem a munkahelyemrol (jovahagyta elozoleg) de amikor beertem elfelejtettem bemenni az irodajaba es bekoszonni neki hogy “hello” megjottem (merthogy igy illik).


Ezen ugy beragott hogy aznap es masnap hozzam es szolt, atnezett rajtam penteken elutazottnes munkaugyben kellett kontaktolnom vele sms-ben. Bocsanatot kertem tole irasban amit megkoszont, es mondta, hogy semmi baj es koszoni hogy bocsanatot kertem.


Most komolyan egy ilyen kis semmisegen hogy lehet igy beragni??? Ok tahosag volt reszemrol, de nem nagy dolog de erre igy reagalni? Ez csak szerintem nem normalis?


2019. nov. 2. 12:08
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
62%

Ennek amúgy mi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz?

Lehetett rossz napja, vagy szimplán f0sz, ennyi igazából.

Felesleges rajta pörögni, úgysem derül ki az igazság.

2019. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Amit idehánytál, semmi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz.

Egy helyesírási szabályzattal azért megdobálnálak szívesen.

2019. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan az a bajod, hogy két napig a főnököd nem veled foglalkozott?

Még ha a pasid lenne, de így???

2019. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak én nem értem, miből gondolja a kérdező, hogy a főnöke a köszönés miatt nem haverkodott vele? Nagyon túl van ez a sztori gondolva..
2019. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom az Emberek kategóriában már nem veszik be a kamukérdését..., de már átkerült oda.
2019. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Te is meg a főnököd is menstruáló 15 éves kislányok vagytok, vagy mi?

Mióta kell bemenni külön a főnök irodájába KÖSZÖNNI?

Szerintem nem normális eleve, hogy nálatok ez a szokás és ezt várja el, az sem normális, hogy ezen megsértődik, de az sem normális, hogy sms-ben bocsánatot kérsz meg drámázol egy ilyen hülyeségen.

2019. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

"Mióta kell bemenni külön a főnök irodájába KÖSZÖNNI?"


Sok-sok évtizede (évszázada?). Ha valaki később jön, akkor jelezni kell, hogy már felvette a munkát, mivel a főnökének tudnia kell ki van a munkaterületen és többnyire le is kell könyvelnie, hogy mennyi volt a késés. Ez alap.


Valószínűtlen, hogy durcizásból nem szólna a beosztotthoz a főnöke. Ennek más oka lehetett.

2019. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso: tudom, hogy ez allati hulyen hangzik de tenyleg ezen sertodott be. O egy elkepesztoen erzekeny ember, es mindent szazszorosan ad vissza- a jot es a rosszat is, es itt csak olyan kis dolgokrol beszelunk h pl nem neze ra pont akkor amikor o rad, masnap olyan szinten neznat rajtad h azt is elfelejted h letezel. Hihetetlen hogy az egesz pasi egy drama-de igy van, es ebbol a gyerekessegebol fakad rengeteg dolog.
2019. nov. 2. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Szóval a főnököd egy PASI. Nem főnök, hanem PASI.

Gondolom ezért került a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatba a kérdésed.


Milyen szánalmas vagy...

2019. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, ilyen az én főnököm is. Biztos nem egy cégnèl dolgozunk?
2019. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!