Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen callcenteresként...

Milyen callcenteresként dolgozni a Medicovernél? Milyenek a kollégák, fizu, felettes (ek)? (Nyíregyházáról van szó)

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 21:37
 1/5 hírnök ***** válasza:
23%

Nem tudom mi az a medicover,

de

call center: A fejeden egy füles, és 3 másodperc szünet van két hívás között, mindenki ugyan azt kérdezi, van aki szid, anyázik, fenyeget, káromkodik.


Ha jó az idegrendszered, és nem vagy emberből, és szeretsz másokat becsapni, átvágni, hazudni, sok sikert.

2019. nov. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mi az a callcenter ugyanis több helyen dolgoztam már ebben a munkakörben.

Kifejezetten a Medicover érdekelt volna, ami amúgy ha egy kicsit utána nézel nem is erről szól.

Senkit nem kell átverni, becsapni, hanem eleve csak hívásokat kell fogadni időpontegyeztetés céljából... Ez egy magánklinika

Nem értem, hogy minek szólsz hozzá úgy valamihez, hogy semmit, de abszolút semmit nem tudsz mondani róla.

Ja és erről a témáról, hogy mit jelent átverni valakit, becsapni tudnék mesélni egy kicsit

Ilyen elven a boltokban is át vagy b@$zva

Mindenki azt vesz meg, amit akar.

Felfogás kérdése ez is.

2019. nov. 3. 10:28
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Ha jól tudom a kezdő most 169 nettó. A kollégák nagyon jók. Kedves/vicces/segítőkész társaság. A felettesek is nagyon jó fejek és nincs meg az az érzés teljesen, hogy ő a felettesed mert nem úgy viselkednek hanem normális emberi módon. A munka maga nem túl monoton, mindig van újabb és újabb kérdés ami teljesen új. Az elején bonyolultnak tűnik, de nem az. Józan paraszt ész kell hozza. StressztűrőNek kell lenni és a nyomást is bírni kell. A jó az, hogy bejövő hívást kell venni nem kimenot, így tehát nincs értékesítői jutalék stb. Sok a marha ember, aki persze ki akaszt, de hol nincs ilyen?! Egyébként nyíregyházi viszonylatba nagyon jó... napi 8 óra munka csak hétköznap és egesznap ülsz... télen melegbe.. nyáron huvosbe..

2019. nov. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem hívtak vissza, biztosan más volt a nyerő

Szerintetek gáz ha mégegyszer látom a hirdetést megint jelentkezem?

169 az elég jó

2019. dec. 7. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, jelentkeztél végül? Ha igen, és esetleg fel is vettek, milyen tapasztalataid vannak?


Köszönöm előre is! :)

2021. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!