Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek súlyos anyagi...

Ha valakinek súlyos anyagi gondjai vannak, nem tud megélni, akkor be lehet menni a munkaügyi központba és követelni hogy segitsenek nekem?

Figyelt kérdés
És ez esetben mi történne?? Lehet követelni hogy egy olyan képzésre rakjanak màr be, amivel munka is van?? Vagy segitsenek elhelyezkedni. De mivel van egy csomó képzés pont, az lenne a legcélszerûbb. Lehet ilyet kérvényezni segitsenek màr???

2019. nov. 3. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Bemehetsz, és követelheted, hogy segítsenek ki pénzzel. Amit viszont a biztonsági őrtől kapsz, azt nem fogod kitenni az ablakba. Meg utána a rendőrök is ellátják a bajodat.
2019. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Munkát nem találsz?
2019. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy követelhetsz, csak ne felejts el szotyit köpködni a munkaügyis arcába miközben ordibálsz, meg olyan kifejezéseket se hagyj ki mint a "hémá, more, dicsak buksi, bikicsunáj". Valaki majd biztos felvesz youtubera :)
2019. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Nem sajnos.
2019. nov. 3. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem, max nevetnének rajtad - okkal.
2019. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Kelet-Magyarországon laksz? Férfi vagy? Végzettséged?
2019. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Állás szállással: [link]
2019. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

A munkaügyi központ nem munkaerő-közvetítő, meg kívánságláda. Oda vesznek fel, ami éppen indul, megfelelsz a követelményeinek, megírod a bemeneti tesztet, megfelelőnek találnak rá (mentális is, nem olyan előélettel mint te, aki hol tombol, hol puncsol). Ha a munkaügyi központ ezt a közmunkával tudja neked nyújtani, akkor azt fogják felajánlani. Ezt amúgy már meg is tették, és a te elbeszélésedben ennek az volt az eredménye hogy széttépted a levelet amiben ezt közölték, és persze nem fogadtad el. Akkor most gondold át még egyszer, hogy mit is jelent a súlyos anyagi gonddal érvelni olyannak, aki válogat, meg nem fogadja el, amit a központ adna. Arcodba nem nevettek még, mikor megint ott lófrálsz a hivatalban, mert neked még a rendes munka mindig derogál, a képzésekre nem vagy alkalmas, a közmunkát nem fogadod el, de újra és újra visszamész, mert az "életed múlik rajta"?


Aki szarban van, nem válogat meg nyafog mint a fürdős k-. Ha neked súlyos gondjaid lennének, elmennél a gyárba is, megkeresnéd a pénzt abba a telibe b-- vagyonÖrÖs képzésbe amit egy másik OKJ-s iskolában letennél, aztán mehet a napot lopni egy bódéba, mert szerinted ez az ő munkájuk.


GYK-n amúgy nem fizetnek a trollkodásért? Teljes munkaidőben csinálhatnád, mert az még megy.

2019. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Követelni nem. De ha kedves vagy az ügyintézővel esetleg elerheted szép szóval kedvességgel és valami megható szöveggel hogy képzesre mehess. Mikor én voltam munkanélküli adtak egy vastak füzetet amiben csak olyan nunkák voltak amikhez nem vilt végzettségem pedig diplomas vagyok. Pl. Asztalos, villanyszerelő, festő stb. 2dbot talaltam ami megfelelő volt. Felhívtam őket és kiderült több mint 1 éve nem volt aktuális az állás

Szóval allás nem igazán tudsz ott szerezni. Bár egy ismerősömnek szerencséje volt. Ő felvették oda az irodaba. :) én meg anyakumra jártam kedvesen kértem sokszor az angol tamfolyamot és pár hónap után betettek. Aztan el tudtam helyezkedni

2019. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg őket, hogyha nem adnak valami munkát, akkor mész és kirabolsz egy bankot! Hátha beválik.
2019. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!