Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő benzinkúton...

Mi a teendő benzinkúton kutasként, ha összeomlik a kártyás fizetési lehetőség?

Figyelt kérdés
Én kezdő vagyok. Ezt ma tapasztaltam meg és nem tudtam 2 órán át használni a terminált.A vevők pedig jöttek csőstül és mindnek csak kártyája volt.
2019. nov. 4. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelzed a főnöködnek, és megbeszéled a kollégákkal, hogy értesítsék az embereket, hogy jelenleg csak készpénzzel lehet fizetni, mert nem jó a terminál.


Vagy nem tudom, nincs munkatapasztalatom benzinkúton.

2019. nov. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a főnöködnek aki felhívja a központot, majd kinyomtattok pár A4-es lapot és kiteszitek az oszlopokra hogy "a kártyás fizetés átmenetileg szünetel".
2019. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtettem, de a külföldiek nem értették, pedig angolul is kiírtam. Aztán ott hőbörögtek a kasszánál, hogy nekik menni kell, nincs idejük, de készpénzük se...
2019. nov. 4. 01:51
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Hú, így màr mi is jàrtunk.

Figyelmetlenek voltunk, ès nem figyeltük hogy mi van kiírva. Mire elolvastam, màr tankoltunk annyit, hogy nem volt nàlunk annyi készpénz.

Szerencsére mi szoltunk egy rokonomnak, aki helyi lakos volt, és hozott pénzt.

Akkor elvileg az egész orszàgban nem működött sehol a bankkàrtyá fizetés, tehàt még ATM-ből se tudtunk volna levenni pénzt.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha megteszel mindent, kiírod lapra és előre szóltok, meg a főnököt is tudatjàtok, még is hőbölögnek a vevők, akkor egyszerűen próbàld nem magadra venni.

Midenhogy rajtad csattan az ostor, mert te vagy ott, téged fognak hibàztatni. Próbàlj velük empatikus lenni, és megértetni velük,hogy téged is bosszant, megtettél mindent, nem tudsz többet tenni.

2019. nov. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű kiírni egy lapra, amit elfúj a szél, hogyha az ember egyedül áll a kasszában és ott áll 20 ember vele szemben...
2019. nov. 4. 02:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a metroban dolgozom, és ott bemondják hogy jelenleg szünetel a kártyás fizetés.

Ezt angolul is el tudod könnyen mondani. Mást nem tudsz tenni, max a4 lapra kiragasztod az ajtora hogy no credit card... hogy ne is tankoljon aki nem kpval fizetne

2019. nov. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!