Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idohuzas, vagy varjak turelemmel?

Idohuzas, vagy varjak turelemmel?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete hitegetnek egy allas kapcsan. Nem voltam meg elbeszelgetesen, csak jeleztek felem, hogy rendben van az oneletrajzom es majd keresnek, csak annyi a munkajuk, hogy ki sem latszanak belole, es nem volt idejuk meg ezzel foglalkozni. Tenyleg eros hely, es hetente rakerdezek, hogy kellek e egyaltalan, mert jobb a nem, mint a bizonytalansag. Es mindig az a valasz h "Turelmet kerjuk, keresni fogjuk csak eppen most ertunk haza egy uzleti utrol" es stb.


Szerintetek csak udvariaskodnak, vagy tenyleg legyek turelmesebb?


2019. nov. 4. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább keress valami mást, aztán ha közben jelentkeznek, le tudod mondani. Ha meg nem jelentkeznek időben, így jártak.
2019. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisebb cég akkor én tuti arra gondolnék, hogy te talonban vagy, már valakit felvettek de nem biztosak benne hogy marad így téged is hitegetnek, hogy biztosan legyen valaki akit fel tudnak venni ha mégse válna be az első választásuk.
2019. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben nyáron, kb májustól augusztusig egyfolytában hitegettek. Még vagy 4 körös interjúra is elmentem, a legnagyobb főnökkel is találkoztam. A kapcsolattartó hres végig mondta hogy jó lesz ez csak várjak mert még meg kell oldaniuk a helyemet (mindjuk érthetetlen ha nem volt előre kialakítva egy asztal vagy akármi hogy akartak felvanni új munkatársat? Nekem meg persze nagyon tetszett a hely is (meg a hres is ;)), így sorra utasítottam vissza minden mást, olyanokat is ahol a fizetés sokkal magasabb lett volna. Így ment ez augusztusvelejéig amikor is közölte a hres e-mailben hogy nagyon sajnálják de nem tudják megoldani az elhelyezésemet (ergo nem tudtak egy hokedlit betenni az egyik irodába -.-").
2019. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Meg azota se semmi... igazabol ez egy nagyobb ceg, a vezetoknek rengeteg az uzleti ut, es elviekben az "o kezukben vagyok", nem a hresekeben, ok csak a meghirdetett poziciokkal foglalkoznak, az enyem nem volt meghirdetett. Igazabol arrol van szo, hogy egy uj csoportot akarnak letrehozni mert a ceg egyre jobban fejlodik, es ehhez kellenek majd nekik emberek, akiket ismerosok ajanlanak, vagy regebb ota probalkoznak, es megvan a vegzettseguk, szoval ez nem volt meghirdetve. Keresnek en mast, csak egy eve keresek es semmi....a labam lejartam, a letezo osszes hely megkapta az oneletrajzom, olyat is palyaztam 2 diploaval ahova csak erettsegit kertek, annyit sem irtak, hogy koszonjuk de nem..
2019. nov. 11. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!