Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mennyire szokás...

Munkahelyen mennyire szokás névnapra / születésnapra felköszönteni embereket?

Figyelt kérdés

6-an dolgozunk ott, és párban dolgozunk.


Szeptember óta dolgozom ott, ez az első komoly munkahelyem. Idáig egy embernek volt névnapja, amire mindenki készült csokival rajtam kívül. De másnap én is vittem neki egyet.


Illetve aki velem dolgozik párban, neki volt születésnapja, amire vettem csokit neki, a többiek csak szóban köszöntötték.


Az én születésnapomat viszont mindegyikük elfelejtette, és őszintén szólva eléggé rosszul esik.


2019. nov. 4. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezz rá hogy amúgy náluk ez hogy szokás
2019. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%

A mi cégünkben csak a születésnapokat szoktuk Még ünnepelni egy nagyobb csokival, amit mindenki közösen finanszíroz az ünnepeltnek, de névnapokat se időnk, se kedvünk sincs megunnepelni.

Nekünk egy naptárba vannak ezek a dátumok felirva, így senki sem felejti el.

A cégem 9 fős

2019. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy a kérdező megtudja hogy más munkahelyén hogy szokás még nem fog egyről a kettőre jutni. Kérdezz rá a munkahelyeden hogy hogyan szoktátok ezt megoldani, mert nem tudod, és nyilván ha ajándékozás van vagy valami, akkor te is benne szeretnél lenni.
2019. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá mi a szokás. Az is elképzelhető, hogy csak azért vittek neki valamit mert munkán kívül is baráti kapcsolat van köztünk.

Felénk amúgy az a szokás, hogy az ünnepelt visz nasit a többieknek. Nem pedig ő kap ajándékot.

2019. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A puszi-pajtik gondolnak egymásra, a többieknek nem muszáj követni a csordát.
2019. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!