Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be fognak szólogatni az...

Be fognak szólogatni az idősebb nők a munkahelyen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és most megyek rendesen dolgozni először. Az ott lévő nők 40 felettiek jellemzően. Én csendes lány vagyok. Felek, hogy mi lesz.
2019. nov. 4. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aki 40 évesen beszólogat azzal nagy a gond.
2019. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azt mondták többen is, hogy biztos csesztetni fognak amiért új vagyok meg fiatal.
2019. nov. 4. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2019. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Ezt ennyi infó alapján senki nem tudhatja :)
2019. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
A negyvenes nők 90 százaléka kattant. De attól függ, hova mész. Ha spárba, vagy LIDL-be és hasonló alja helyek akkor a kasszások meg fogják keseríteni az életedet (személyes tapasztalat) de ha programozói vagy valami nagyon nagy rangú munka (amit kétlek 19 évesen de kitudja) akkor minimális rá az esély.
2019. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi nagy ferdites a neten, hogy "juuuuj az idősebb nők MEG AKARJÁK ÖLNI a fiatalabb nőket!!!! Az összes nő gyűlöli egymást, de az idősebbek a LEGROSSZABBAK!!!!"

Az idősebb nők (vagy a nők úgy általában) nem rosszabbak mint bármilyen más kollégák, csak ha ők csinálnak valami nem túl szakmaiasat, vagy emberileg megkerdojelezhetot akkor a sok proli (főleg férfi) feljon az internetre kiprüszkölni magát, hogy hát a női kollégák így meg úgy... Ha meg férfi csinál valamit, akkor... Hát ez van, ilyen a személyisége.


Hülyeség ennek bármennyi figyelmet szentelni. Én is csendes vagyok, és én meg pont, hogy örülök, ha az új munkahelyeimen idősebb nőket látok, mert ők már megtanultak kommunikálni az életük során, és ha te nem is beszélsz magadtól, ők tudnak olyat stílusban beszélni, meg olyanokat kérdezni, hogy lassan feloldodj.

De az idősebb nők ilyen tulajdonságait bezzeg nem általánosítja senki 🙄


De ha akarod, akkor remegd végig az összes napot addig amíg nem kezdesz...

2019. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan a hely (gyár, áruház pl.) akkor lehet, hogy be fognak, de ez ne vegye el a kedved :) Voltam csendes én is és az első munkahelyemen ilyen beszólogatós emberek voltak, aztán én egy év múlva sokkal jobb helyre mentem, ők meg még mindig ott rohadnak. Ennyi örömük legyen, engedd el.
2019. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen srácként mentem életem első munkahelyére, többnyire 40 pluszos nők közé. Mindenki segítőkész, mintha sok anyukám lenne egyszerre.
2019. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Volt olyan munkahelyem, ahol rosszul voltam szinte az összes kolléganőtől, meg olyan is, ahol tök jóban voltunk szinte mindenkivel. Én is már 35 vagyok, de sosem szólogatok be senkinek. Ha frusztrált vagyok, azt sem másokon szoktam levezetni. Nem hiszem, hogy 40 felett ez hirtelen megváltozna. Szóval embere válogatja, hogy ki hogyan fog viszonyulni hozzád. Ne parázz rá, mert felesleges. Ha nem tetszik a melóhely, majd váltasz. Mostanság van miből válogatni.
2019. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első munkahelyemen sok nő volt, de a fiatalabbakkal több gondom volt, mint az idősebb kolléganőkkel. Végül egy nálam fiatalabb nő miatt léptem le onnan, illetve inkább úgy mondanám, az ő viselkedése velem szemben volt az utolsó csepp a pohárban.

Szerintem ne aggódj előre.

2019. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!