Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, ahol azt érezted, hogy csak a fizetésért jársz be?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt

Jelenleg is ez van. Sose tudtam mi legyek életemben, támogató szüleim pedig nem voltak így hát senki lettem.

2019. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen volt...
2019. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden minkám ilyen volt eddig.
2019. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A mostani pont olyan.
2019. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Egy ideig az ember lelkesen, mindent beleadva, lelkesen csinálja, amíg azt nem tapasztalja, hogy csak ő akar előre menni, hogy akiktől szintén függ az adott feladat elvégzése, azokat nem érdekli a legkevésbé sem... Pár hónap, fél év és az ember elveszti lendületét, elfásul.
2019. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Volt olyan helyem ahol tényleg csak a pénzért vállaltam el azt hogy rossz körülmények közt dolgozzak. Jól fizetett a környéken akkoriban ez volt a legjobban fizető cég. De meg is mondták felvételin hogy télen nincs ott meleg mert a fűtés gyenge, nyáron klíma nincs de akkor vannak klímatizált helyiségek ahova bejárhattunk óránként és ennyi. Melegedő szintén ez volt.

A kajálást nekünk kellett megoldani. Büfé nem volt, csak ebédidőbe jött arra egy kocsi mindenféle pékáruval és ott lehetett vásárolni, meg reggeli előtt átmehettünk a benzinkútra ha nagyon kellett kaja, de az is horror áron volt.

Az öltözőben is kegyetlenek voltak a körülmények, csak a minimálisan előírt dolgok voltak betartva. Aztán a légkör is rossz volt, szóval sok minden. Semmi juttatás nem járt, semmi. Megmondták hogy azt a bért amit kapunk azt azért kapjuk mert nem tartanak fent büfét, éttermet, a közösségi helyek is csak a létező legminimálisabban vannak felszerelve. Az étkezőkben a mikrókat is használtan vették, vagy más emberek vitték be amit ők használtak régen csak lecserélték de azok is hibásan működtek már. Szóval tényleg a legminimálisabbat adták mindenből kivéve a fizu. Akkoriban az a bér tényleg jónak számított meg is mondták hogy azért ennyi mert nem költenek másra. Kemény volt akinek nem volt minden a pénz az lépett is onnan különben. Én is csak másfél évet nyomtam le ameddig a pénz nagyon kellett és alkalmi munkáim sem nagyon voltak, mert én úgy voltam vele amint találok jobb állást lehet kevesebbért de mellette lesz több alkalmi munkám akkor lépek onnan mindenképp. Társaság is pocsék volt, kollégákkal nem jöttem ki a legjobban. A vezetőm aki még normális volt, de ő is lelépett amint talált mást.

2019. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért jártam de azért nem érdemes élni ...
2019. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Több munkahelyem is volt de mindegyik csak a fizetés miatt. Ait valóban szeretek csinálni azt nem tudom olyan szinten, hogy megéljek belőle. Amíg ezt elérem addig kielégítő a mostani helyzet...
2019. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen a mostani hely ilyen.Csak azért jàrok be mert kell a pénz.
2019. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt. Olyan is, ahol fizetés sem volt, hanem szakmai gyakorlat volt, és ha nem az függött volna rajta, hogy megkapom-e az igazolást az abszolutóriumhoz, úgy felmondtam volna 2 hónappal a kiírt idő előtt, mint a pinty.
2019. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!