Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kőműves szak mennyire jó?

A kőműves szak mennyire jó?

Figyelt kérdés
Most kell szakot választanom, és gondolkoztam hogy kőműves-nek megyek. Csak nem tudom hogy meg éri-e mennyit keres egy átlag kőműves?
2019. nov. 5. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele sok pénzt keresni ha jó szakember leszel. Viszont nehéz és fárasztó meló. Szerintem.
2019. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondták már hogy nagyon nehéz de más szak nem nagyon fog meg😕
2019. nov. 5. 16:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyha egy elég jó szak ember leszek 300K nettót meg keresek vele?
2019. nov. 5. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En sok helyen probalkoztam, anno 4es volt a vizsgam. Vagy 4-5 cegnel voltam. Szeretem ezt a szakot, de megoltek bennem ezt a szeretetet. Eloszor is, a tarsasag nagyon primitiv es alpari. Valoban isznak, nem volt olyan ceg, ahol ne. Bejelentest nagyon felejtsd el. Van ceg, ahol a mai napig lognak nekem penzel. Hetfotol szombatig napi 10 ora. Nekem volt, hkfy az utat se alltak se a bejarast igy sajat penzbol oldottam meg. 5 eve napi 5e ftert dolgoztam, mint kezdo komuves. Volt, hogy szombat d.u 2 kor szoltak hogy holnap melo es ha nem mesz be kivagy rugva. Amugy jo szakma lenne. Szerettem volna epiteni es jo volt latni ahogy haladunk egy hazzal. De ezt mar kioltek belolem. Es mar nem is szeretnek vissza menni.
2019. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, az ivászat ismeros báttyám festö és mondja hogy ott is a munkatársai állandóan piálnak mert ugye nincs ott helyben a fonok. De neki ott nincsenek is baratai azt mondta nem érdekli a munkatársaik bemegy, penzt keres hazajon vannak norlmaris baratai.

Engem is érdekel az építészet igazából a legjobb barátommal megyek arra a szakra nem tudom hogy gyakszin hogy van de vele biztos ki fogom bírni utána meg meg szokom...

2019. nov. 5. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ezeket a szakmákat egyéni vállalkozóként érdemes csinálni. Oké kezdetnek muszáj hogy alkalmazott légy, viszont ha már mindent megtanultál nyomhatod egyéni vállalkozóként. Nincs fönök meg senki, magad ura vagy. Azt vàllalsz amit akarsz. Max annyi hogy segédmunkásokat kell keresni magad mellé akiket kifizetsz. De a nagy pénz a tiéd.
2019. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én burkolónak tanulok(testvérszakma, sőt régen egyben volt a kőművessel), én szeretem, ha jó szakember vagy apró dolgokèrt is jó pénzt kaphatsz. Igaz én már felnőttkèpzèses vagyok, de nappalin szörnyű emberek vannak, mert beszélgettem a tanárokkal.
2019. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!