Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökasszony, alkamazott...

Főnökasszony, alkamazott viszony sűrűn előfordul?

Figyelt kérdés

35 éves ffi vagyok,a közvetlen csoportvezetőm egy 39 éves csinos nő!

Mint megtudtam, de akár jelenlétemben is csak engem dicsér,kiemel a többi 4 kollégámtól.. mindig azt mondja,hogy én vagyok a legjobb embere,klónoztatni kéne stb.. nem fogom tagadni jól esett egy vonzó nőtől! Sőt.. négyszemközt elmondta,hogy elintézte nekem,hogy én több fizetést kapjak! Ami egy merész bállalkozás mert a cégtulajdonos igazgatótól mindenki úgy fél mint a tűztől!De ő miattam bevállalta,pedig soha nem említettem meg neki ezt a béremelés témát. Amikor beszélünk mindig mélyen a szemembe néz.. oké,tudom,hogy ez alap kommunikáció,de fura,hogy nekem egy csapásra elintéz mindent,másoknak meg nem. Pedig nem hiszem,hogy én szuper dolgozó lennék! Volt már vaéaki ilyen szituba,hogy a főnökasszonya feltünően mindig csak róla beszélt jókat?


2019. nov. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hahahaaa

Sok ilyet látni, hallani.

Annyit tanácsolok: házi nyúlra nem lövünk.


Az más ha egy helyre kerültök.

Pl amikor vállalkozást alapítottam párom a jobb kezem s könyvelőm is.


Volt munkahelyeimen mindig kedvembe jártak felettesek csak mert oda voltak értem.

Introvertált vagyok s engem csak taszítottak ezek a helyzetek.

Volt aki vissza akart élni 'hatalmàval' én meg leközöltem: szánalmas, ha visszaélsz ezzel. Engem meg hidegen hagy.

2019. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem ez a házi nyuszira lövés igaz mondás!

Pedig nem lenne ellenemre na.. jó pár hónapja független vagyok. :)

De szerintetek egy nő szemében egy "jó munkás/alkalmazott" vonzó?

Mondjuk olyan rusnyának sem mondanám magam.

2019. nov. 5. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én voltam. Imádott engem, pedig én sem tettem le többet az asztalra mint mások, mégis elnézte nekem a késéseket, mindent. Gondolom a személyiségem miatt, jól kijöttünk. Én akkor voltam 30 ő 60 körül. Mindketten nők. Szóval ne láss már mindenben szexet. Ha olyasmit akarna tőled, akkor nem a munkádat dicsérné, meg a fizudat emeltetné, hanem elhívott volna kávézni meló után egy péntek este, vagy valami ilyesmi.
2019. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balázska Bt.-nél előfordul simán.
2019. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as!

Én értelek, de pont leírtad a lényeget!

Azonos neműek voltatok és hatalmas korkülönbség volt. Amúgy meg... honnan tudod,hogy nem-e tetszettél neki mint egy friss fiatal nő?

Na de visszatérve.. az én szituációmra azonos életkorban vagyunk, és mind a ketten jól nézünk ki,és klasszikus ffi/nő felállás! Viszont a korábbi ffi csoportvezetőm is durva rendes volt, de soha nem kedveskedett semmivel.

Jut eszembe.. az egyik alkalmazottat azért rúgta ki,mert állandóan stírelte!

Nos.. nem leszek álszent..én minden nap végig pásztázom, és nem sértődik meg.

2019. nov. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!