Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adminisztrátori munkához...

Adminisztrátori munkához főként nő jelentkezését várják?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz szöveget értelmezni? Úgy kezdi a mondatot, hogy illetve...
2019. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szóval neked az, hogy x kanos és bejön neki egy nő külsőre, egyenlő a szexuális aktussal. Wow.
2019. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjad már. Biztos arra írta, hogy a főnök kanos. Meg azért írja a levadászást. Amúgy neked ezért fizet, hogy itt játszod az ügyvédjét?
2019. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem, csak én tudom értelmezni, amit írt.

Az hogy a nagyfőnök így meg úgy tekint a beosztottra, még mindig nem jelenti azt, hogy ők ketten kefélnek.

2019. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Te egy mondatot se tudsz értelmezni, bocsi. Vagy nem tudsz mögé látni, hogy a másik mi alatt mit ért. Nem vagy adminisztrátor, remélem.
2019. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15

Nem, de elég sok adminisztrátor kollégával találkoztam/találkozok.

De halál komolyan, avass már be, kérlek, hogy az "Illetve azt se felejtsük el, hogy az adminisztrátorokra sok helyen úgy tekintenek a jellemzően férfi nagyfőnökök, mint az iroda biodíszleteire és meghódításra váró vadállományra." mondatban pontosan hol van szó arról, hogy bárki dug bárkivel! Megöl a kíváncsiság. :D

2019. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mert a meghódítani való vadállomány mire utal? Elég dehonesztáló kifejezés. A következőkben a vadászást meg nem igazán lehet máshogy érteni, akárhogy is csavarjuk a sztorit. Amúgy meg az egész egy általánosító és lejárató szöveg és messze nem a realitás, mint ahogy te írtad. Tipikus proli duma, hogy az asztalnál végzett meló az nem munka, mert estére nem vagy nyakig olajos. És nem azért fizetnek rosszul, mert nem leszel mocskos, hanem mert a női munkákat alapból nem fizetik meg, lásd pl. ápolónők.
2019. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

Az arra utal, hogy néhány pasinak bizseregni kezd, amint meglát egy csinos pofit, és "le akarja vadászni". Engem is nézett már faszi "levadászni való vadnak", ettől én még nem feküdtem le vele, sőt...

Akkor más helyen dolgozhatunk, én azt látom, hogy nagyon így van.

Az meg, hogy az irodai meló kényelmesebb a kétkezi koszolósnál, szerintem mindenféle lenézés nélkül elismerhető - én is irodában "motoszkálok", és bizony örülök, hogy nem a koszt kell túrnom odakint az esőben-hidegben.

2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Fene tudja, mondjuk valamit le is kellett tennem az asztalra (és nem a sggemet), hogy ne az esőben hidegben kelljen kint melóznom. Úgyhogy én az ilyen lejárató dumákat továbbra se tartom gyönyörűnek.
2019. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

Még mindig nem értem, mi lejárató van abban, hogy jobb/kényelmesebb idebent a fűtött irodában a gép előtt, de te tudod. :D

2019. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!