Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van akkor ha találtam...

Mi van akkor ha találtam munkát, de nem jelentkeztem ki a munkaügyi központban?

Figyelt kérdés
Regisztrált álláskereső voltam egy jó ideig, végül találtam munkát, de nem jelentkeztem ki (nem volt rá időm eddig). Már kerestek munkaügyiből de napközben nem tudom felvenni a telefont munkahelyen...levelet is küldtek de azt sem tudtam átvenni mert fél 6-ig van nyitva a posta, én meg nem érek oda addig. Próbáltam hívni őket de csak annyit mondtak hogy központi számról hívtak és nem tudják ki volt, tehát várni kell amíg visszahív az illető. Bemenni nem tudok személyesen mert 3ig vannak csak, nekem meg kb. délben el kellene jönnöm munkahelyről, hogy beérjek addigra a városba, az meg esélytelen, nem engednének el. Szabadságot emiatt nem fogok kivenni, meg próbaidőn amúgy sem biztos, hogy elengednének (nem kötelesek).
2019. nov. 5. 22:28
 1/5 A kérdező kommentje:
E-mailt írtam a címükre pár hete, de nem válaszoltak..
2019. nov. 5. 22:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Kitörölnek a rendszerböl. Valószinüleg a levélben az àll nem jelentél meg kötelezö jelentkezésen, ezért ki vagy töròlve. Vagy közmunka. De ha nem mész akkor is törlés az eredmény. Szóval bajod nem lesz belöle, kitörölnek mindenképp, szóval oda sem kell menned. Annyi hogy két hónapig nem regizhetsz vissza. De ez nem gond, mert úgyse akarsz visszamenni.
2019. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha járt közben a segély is akkor az jó nagy cumi mert vissza kell fizetned azokra a napokra amióta te már dolgozol. S lehet buntit is kapsz. Sürgősen intézd ezt el szerintem. Vegyél ki szabit ne vicceljunk már.
2019. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem járt segély, és nem lett belőle semmi végül.
2019. nov. 7. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor nem lesz belőle baj ha nem járt segély. De én ezt nem tudhattam ha viszont járt volna akkor gáz lett volna.
2019. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!